نقد و بررسی

چرا اشتراک یوتیوب پریمیوم گران است؟

اشتراک یوتیوب پریمیوم یکی از پرفروش‌ترین اکانت‌ها است که برای افرادی که به ویدیوها و تصاویر علاقه‌مند هستند کاملاً مناسب هست.

بیش از سه سال از راه‌اندازی YouTube Premium می‌گذرد. این سرویس که ابتدا بانام YouTube Red شناخته می‌شد، اکنون با YouTube Music Premium همراه شده است و مجموعه‌ای از امتیازات را برای ایجاد تجربه بهتر در تماشا کردن و گوش دادن ارائه می‌دهد.

یوتیوب بزرگ‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو در وب است که با انبوهی از محتوای رایگان برای لذت بردن شما از تماشای ویدئو در دسترس هست؛ بنابراین، چرا یک نسخه اشتراک یوتیوب پریمیوم  وجود دارد و چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ ما در این مقاله به بررسی خرید اکانت یوتیوب پریمیوم و هر آنچه باید درباره آن بدانید پرداخته‌ایم.

اگر برای ساخت کانال یوتیوب نیاز به راهنمایی دارید میتوانید به مطلب ساخت کانال یوتیوب مراجعه کنید .

اشتراک یوتیوب پرمیوم

اشتراک یوتیوب پرمیوم

چرا اشتراک یوتیوب پریمیوم گران است؟

به علت اینکه خرید اکانت پریمیوم یوتیوب هزینه‌بردار است این سؤال اغلب برای افراد پیش می‌آید که چرا باید اشتراک یوتیوب پریمیوم را تهیه کنیم و چرا این اکانت رایگان نیست؟

در حقیقت هزینه اشتراک یوتیوب در برابر خدماتی که این پلتفرم ارائه می‌دهد کاملاً مناسب است. ما در اینجا به مزایایی که این اکانت خاص ارائه می‌دهد و علت بالا بودن قیمت اشتراک یوتیوب پریمیوم را برای شما آورده‌ایم.

  1. قابل‌استفاده برای کل خانواده

با خرید اکانت یوتیوب پریمیوم می‌توانید بسته‌ای دریافت کنید که کل خانواده را پوشش می‌دهد. اشتراک‌های انفرادی قیمت بالایی دارند ولی اشتراک یوتیوب پریمیوم با در نظر گرفتن کل هزینه خانواده کاملاً مناسب و به‌صرفه است.

مزایا اشتراک یوتیوب پرمیوم

مزایا اشتراک یوتیوب پرمیوم

  1. بدون تبلیغات

نکته اصلی در خرید اکانت پریمیوم یوتیوب این است که هیچ تبلیغاتی در این اشتراک وجود ندارد. این واقعیت که شما مجبور نخواهید بود تبلیغات خسته‌کننده درباره محصولات جدید شرکت‌ها را تماشا کنید، یک مزیت بزرگ برای مردم است.

ما به‌عنوان به مشتری بالقوه تمام‌روز و هرلحظه در معرض تبلیغات هستیم. مهم نیست به کجا نگاه کنید، متوجه خواهید شد که نوعی تبلیغات برای شما ارسال می‌شود و این واقعاً کسل‌کننده است.

یکی از دلایل رایگان نبودن اشتراک یوتیوب پریمیوم و بالا بودن قیمت اشتراک یوتیوب پریمیوم این است که هیچ تبلیغی ندارد و می‌توانید از گوش دادن به موسیقی یا تماشای ویدیوها بدون بازاریابی دلال‌ها لذت ببرید.

  1. پشتیبانی از سازندگان ویدئو

وقتی تبلیغاتی وجود نداشته باشد ممکن است تعجب کنید که سازندگان YouTube چگونه درآمد کسب می‌کنند. مطمئناً در مورد ستارگان یوتیوب شنیده‌اید که وقتی ویدیوی آن‌ها در فضای مجازی منتشر می‌شود، هزاران دلار درآمد کسب می‌کنند.

برخی از افرادی که ویدیوها را در یوتیوب قرار می‌دهند، زمان و هزینه زیادی را صرف قرار دادن محتوای مفید، آموزشی و سرگرم‌کننده در کانال خود می‌کنند؛ بنابراین اگر نتوانند پول خوبی را به دست آورند، این کار را متوقف خواهند کرد.

YouTube بخشی از هزینه‌های ماهانه‌ای را که برای هزینه اشتراک یوتیوب می‌پردازید را دریافت کرده و درصدی از این درآمدها رابین افرادی که ویدیوهایشان بیشتر موردتوجه قرارگرفته است تقسیم می‌کند. این کار کمک می‌کند تا مردم همچنان محتوای باکیفیت عالی را در YouTube قرار دهند.

اگر میخواهید بدانید که چگونه از یوتیوب درآمد داشته باشید میتوانید به مطلب چگونگی کسب درآمد از یوتیوب؟ مراجعه کنید .

دلایل خرید اشتراک یوتیوب

دلایل خرید اشتراک یوتیوب

  1. بهره‌مندی هم‌زمان از YouTube Music

یکی دیگر از مزایای بزرگ اشتراک یوتیوب پریمیوم برخورداری همزمان از YouTube Music است. سرویس YouTube Music برای افرادی که از گوش دادن به موسیقی بدون تبلیغات و بدون پرداخت هزینه برای هر آهنگ لذت می‌برند بسیار خوب است. با خرید اکانت یوتیوب پریمیوم می‌توانید در هرزمانی از روز از گوش دادن به موسیقی دلخواه خود لذت ببرید و یا ده‌ها ویدیو جذاب را تماشا کنید.

علاوه بر این، می‌توانید فهرست‌های پخش را تنظیم کرده و هنرمندان جدیدی پیدا کنید که حتی اگر در هر زمان به اینترنت دسترسی نداشتید، از آن‌ها لذت ببرید. گوش دادن به موسیقی علاوه بر تماشای ویدیوها یک مزیت بزرگ است و بنابراین می‌تواند دلیل خوبی برای هزینه اشتراک یوتیوب و رایگان نبودن آن باشد.

  1. دانلود فیلم‌ها برای مشاهده آفلاین

چه از نسخه رایگان استفاده کنید چه با خرید اکانت پریمیوم یوتیوب از این خدمات بهره‌مند شوید، باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. بااین‌حال با استفاده از سرویس پریمیوم، می‌توانید ویدیوها را دانلود کرده و زمانی که دیگر به اینترنت متصل نیستید، آن‌ها را تماشا کنید.

اگر به سفر می‌روید که ممکن است به اینترنت دسترسی نداشته باشید، می‌توانید ویدیوها را دانلود کرده و سپس به‌صورت آفلاین تماشا کنید و این‌یک مزیت عالی خدمات پریمیوم است. برای کسانی که با بچه‌ها به سفر  می‌روند یوتیوب پریمیوم یک‌راه نجات است. آن‌ها می‌توانند فهرستی از ویدیوها را برای تماشای بچه‌ها  تهیه و دانلود کنند تا  سرگرم شوند.

به‌طورکلی امکان بارگیری ویدیوها و آهنگ‌ها از طریق YouTube Premium برای استفاده آفلاین یک گزینه عالی و مزیت قیمت اشتراک یوتیوب پریمیوم است.

اگر برای ساخت اکانت برای کودکان خود به مشکل خوردید میتوانید به مطلب چگونگی ساخت اکانت یوتویب کودکان مراجعه کنید .

ویژگی های اشتراک یوتیوب پرمیوم

ویژگی های اشتراک یوتیوب پرمیوم

  1. ویدیوهایی باکیفیت بهتر

برخی از افراد از تماشای هر نوع ویدئویی صرف‌نظر از میزان کیفیت آن لذت می‌برند. بااین‌حال، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که کیفیت برایتان اهمیت ویژه‌ای دارد از سرویس YouTube Premium لذت خواهید برد.

شما با استفاده از اشتراک یوتیوب پریمیوم به ویدیوهای باکیفیت بسیار بهتری دسترسی دارید. البته باید مطمئن شوید که کامپیوتر و تلویزیون شما نیز کیفیت خوبی دارند.

داشتن این قابلیت بسیار عالی است زیرا صفحه نمایشگرها کمی کوچک هستند و با صفحه‌نمایش‌های کوچک‌تر، اهمیت تصویر باکیفیت بالاتر واقعاً به چشم می‌آید. با ویدیویی باکیفیت بهتر، YouTube واقعاً به یک پلتفرم مفید برای بسیاری از کارهای خانه و یادگیری‌های آنلاین تبدیل می‌شود.

متوجه خواهید شد که با یک ویدیوی باکیفیت، یادگیری نحوه کاربر روی کولرگازی یا درست کردن یک دسر خاص بسیار راحت‌تر دیده و درک می‌شود. این‌یک مزیت عالی است زیرا مردم اغلب برای یادگیری از YouTube استفاده می‌کنند.

  1. رقابت با سایر خدمات برتر

اصول تجاری زیادی در قیمت‌گذاری محصول‌های یوتیوب دخیل هستند. یکی از آن اصول تجارت، رقابت است. YouTube Premium رقابت زیادی با سایر سرویس‌های برتر دارد. برای رقابت، آن‌ها باید مقدار زیادی پول روی محصول سرمایه‌گذاری کنند و سپس قیمتی را که برای مصرف‌کنندگان و یوتیوب منصفانه باشد تعیین نمایند.

به‌طورکلی رقابت با سایر خدمات پریمیوم، قیمت اشتراک یوتیوب را افزایش می‌دهد. این شرکت به‌منظور منحصربه‌فرد کردن محصولات خود، مقدار زیادی پول سرمایه‌گذاری می‌کند.

هر زمان که بین خدمات پریمیوم رقابت وجود داشته باشد، شاهد افزایش قیمت خواهید بود. سال‌ها پیش خدمات ویدیویی و موسیقی ممتاز بسیار کمی برای انتخاب وجود داشت اما باگذشت زمان تعداد گزینه‌ها به‌طور قابل‌توجهی افزایش‌یافته است. اکنون تصمیم‌گیری در مورد اینکه از کدام سرویس ممتاز استفاده شود سخت شده است.

علاوه بر این، شرکت‌ها قصد دارند مشوق‌هایی را ارائه دهند تا شمارا وادار به انتخاب برندشان نسبت به دیگر برندها کنند؛ بنابراین شما باید چیزی را انتخاب کنید که برای رفع نیازهای شما کار کند.

دلایل استفاده از نسخه پریمیوم یوتیوب

دلایل استفاده از نسخه پریمیوم یوتیوب

  1. در دسترس بودن پادکست‌ها

یوتیوب در دسترس بودن پادکست‌ها را برای کاربران امکان‌پذیر کرده است و این‌یکی از دلایل گران بودن اشتراک یوتیوب پریمیوم است. امروزه پادکست‌ها طرفداران زیادی دارند و افراد متوجه شده‌اند که پادکست‌ها برای گوش دادن جالب و مفید می‌باشند.

 

ازآنجایی‌که یک پادکست در کنار سرگرمی یک‌راه یادگیری خوب است مردم معمولاً مایل‌اند پول بیشتری برای آن بپردازند؛ بنابراین یوتیوب با ایجاد این خدمات علاقه‌مندان به پادکست‌ها را به سرویس خود جذب کرد. اگر به دنبال پادکست هستید، YouTube Premium یک انتخاب هوشمندانه است.

سخن پایانی

اگر مایل هستید تا از مزایا و خدمات یوتیوب پریمیوم بهره‌مند شوید همین حالا این اکانت را خریداری نمایید. شما می‌توانید اشتراک یوتیوب پریمیوم را از سایت معتبر مجازیاتو باقیمتی منحصربه‌فرد و مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید.

برای تهیه اشتراک یوتیوب پرمیوم میتوانید به صفحه خرید اشتراک یوتیوب مراجعه  کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.