آموزش

ارزان ترین راه تهیه اکانت نتفلیکس چیست؟

نتفلیکس یک سرویس پخش آنلاین مشهور جهانی است که در بیش از 190 کشور در سراسر جهان موجود و در حال سرویس دهی است. نتفلیکس مکانی است که می توانید تقریباً هر چیزی را که دوست دارید مانند فیلم، برنامه های تلویزیونی، ورزش، مستند، کارتون و سریال های وب تماشا کنید؛ اما ارزان ترین راه تهیه اکانت نتفلیکس چیست؟ به دنبال تهیه ارزان اکانت نتفلیکس هستید؟ اگر پاسخ شما بله است، پس به جای درستی آمده اید؛ به خواندن این مقاله ادامه دهید.

میتوانید برای مشاهده بهترین فیلم های اکشن نتفلیکس به مطلب برترین فیلم های اکشن نتفلیکس مراجعه کنید .

گزینه های خرید اکانت نتفلیکس

نتفلیکس برنامه های عضویت متفاوتی را بر اساس نیاز کاربران ارائه می دهد. گزینه های خرید اکانت نتفلیکس شامل طرح های پایه، استاندارد و پریمیوم هستند و به صورت ماهانه شارژ می شوند.

اما به دلیل شرایط اقتصادی فعلی، پرداخت 100 دلار + برای اشتراک نتفلیکس برای همه آسان نیست، اما تهیه اکانت ارزان نتفلیکس فقط با 3.27 دلار در ماه وجود دارد.

برای مشاهده مزایا نتفلیکس پرمیوم روی لینک کلیک کنید .

هزنیه اشتراک پرمیوم نتفلیکس

هزنیه اشتراک پرمیوم نتفلیکس

چگونگی تهیه اکانت ارزان نتفلیکس

قیمت های خرید اکانت نتفلیکس در هر کشور متفاوت است؛ اما چرا قیمت اشتراک نتفلیکس بر اساس کشور کم یا زیاد می شود؟

همانطور که قبلاً در بالا ذکر کردیم، نتفلیکس یک پلتفرم پخش جریانی مشهور در جهان است که در حال حاضر در بیش از 190 کشور در دسترس است؛ اما قیمت اشتراک نتفلیکس بر اساس بازار کشور متفاوت است.

به این دلیل که نتفلیکس نوع خاصی از پلتفرم استریم است که به کاربران امکان می دهد محتوای خود را که در کشورشان موجود است مشاهده کنند. این بدان معناست که کاربران فقط می توانند محتوایی را در نتفلیکس تماشا کنند که در کشور یا منطقه آنها موجود است.

کاتالوگ و کتابخانه ویدئویی نتفلیکس بر اساس کشور متفاوت است، بنابراین قیمت اشتراک نتفلیکس نیز در هر کشور متفاوت است.

کدام کشور کمترین هزینه را برای نتفلیکس می پردازد؟

ما برنامه های اشتراک نتفلیکس را بر اساس کشور مقایسه کرده ایم و همچنین کاتالوگ موجود در این کشورها را مقایسه کرده ایم. ما متوجه شدیم که ترکیه بهترین کشور برای دریافت ارزان ترین اشتراک نتفلیکس است، قیمت اشتراک نتفلیکس در ترکیه فقط 3.27 دلار در ماه است. پس با خرید اکانت نتفلیکس در ترکیه، امکان تهیه ارزان اکانت نتفلیکس برای شما میسر خواهد شد.

چگونگی تهیه ارزان اکانت نتفلیکس از ترکیه

یک برنامه VPN را دانلود و نصب کنید و به ارزان ترین کشور نتفلیکس که ترکیه است وصل شوید، فقط 3.27 دلار در ماه هزینه دارد. از وب سایت نتفلیکس دیدن کنید و یک اشتراک اولیه نتفلیکس بخرید.

کشور خود را از طریق VPN تغییر دهید. نمایش ها و فیلم ها یا می توانید به هر کشوری که محتوایی را که می خواهید تماشا کنید متصل شوید. از Netflix دیدن کنید و از پخش برنامه های تلویزیونی، فیلم ها و سایر محتواهای Netflix لذت ببرید.

اما برای تهیه اشتراک نتفلیکس  نیاز به طی کردن هیچ یک از مراحل بالا نیست میتوانید به راحتی با خرید ارزان  اشتراک نتفلیکس از مجازیاتو بهترین پشتیبانی هم دریافت کنید.

اشتراک ارزان نتفلیکس

اشتراک ارزان نتفلیکس

اما در کشور ما امکان مبادلات ارزی بین المللی، به دلیل وجود تحریم های مالی و بانکی میسر نمی باشد. اگر کارت اعتباری مجازی بین المللی داشته باشید خودتان می توانید این پرداخت را انجام دهید؛ اما اگر امکان پرداخت ارزی برای تهیه ارزان اکانت نتفلیکس را ندارید اصلا نگران نباشید. ما در فروشگاه مجازیاتو هر نوع اکانتی که مد نظر داشته باشید را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت ممکن برایتان خریداری خواهیم کرد.

چگونه هزینه اشتراک نتفلیکس خود را کاهش دهید؟

حتی با استفاده از روش های مذکور در جهت تهیه ارزان اکانت نتفلیکس، ممکن است همچنان هزینه های ماهانه برایتان زیاد باشد. در ادامه راه کارهایی را بررسی کرده ایم که با استفاده از آن ها، می توانید این هزینه ها را کاهش دهید.

1.حساب خود را به اشتراک بگذارید

بررسی کنید که در حال حاضر چند نفر در خانواده شما برای اشتراک نتفلیکس پول پرداخت می کنند. طرح استاندارد به شما امکان می دهد همزمان روی دو صفحه نمایش جداگانه برنامه ها را تماشا کنید؛ بنابراین می ‌توانید حساب خود را با فردی که با شما زندگی می کند به اشتراک بگذارید.

  • تقسیم حساب نتفلیکس چقدر هزینه دارد؟

اگر هزینه یک اشتراک استاندارد را تقسیم کنید، هر کدام 4.50 پوند در ماه پرداخت می کنید – این مبلغ 54 پوند برای کل سال است، در مقایسه با 71.88 پوند برای 12 ماه در یک اشتراک اولیه که به موجب آن تنها یک کاربر می از حساب نتفلیکس استفاده کند.

اگر با سه یا چهار نفر دیگر زندگی می‌ کنید، می‌ت وانید هزینه حساب پریمیوم Netflix را تقسیم کنید که به شما امکان می ‌دهد همزمان روی حداکثر چهار دستگاه مختلف از نتفلیکس استفاده کنید.

تهیه اشتراک نتفلیکس

تهیه اشتراک نتفلیکس

2.از حساب نتفلیکس والدین خود استفاده کنید

متأسفانه، تخفیف دانشجویی برای خرید اکانت نتفلیکس وجود ندارد. با این حال، نتفلیکس مخالف این نیست که افراد یک خانواده طرحی را به اشتراک بگذارند با به اشتراک گذاشتن اکانت خانوادگی، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

هزینه نتفلیکس چقدر است؟

نتفلیکس سه طرح مجزا را متناسب با بودجه و نیازهای مختلف ارائه می دهد:

  • اشتراک پایه: با پرداخت 8.99 دلار در ماه کیفیت متوسط ویدیو را در کم ترین تعداد دستگاه در اختیار شما قرار می دهد.
  • اشتراک استاندارد: با پرداخت 13.99 دلار در ماه کیفیت ویدیوی بهتری را در دستگاه های بیشتری به شما ارائه می دهد.
  • اشتراک پرمیوم: با پرداخت 17.99 دلار در ماه بهترین کیفیت تصویر را در حداکثر تعداد دستگاه ها برای شما به ارمغان می آورد

اما میتوانید با تهیه اشتراک از مجازیاتو با قیمت بسیار کمتر صاحب اکانت نتفلیکس شوید قیمت خرید اکانت نتفلیکس

با خرید اکانت نتفلیکس چه چیزی به دست می آورید؟

هر طرح اشتراک نتفلیکس به شما امکان دسترسی به تمام محتواهای این شبکه را می دهد. عنوان این محتواها که شامل فیلم، سریال های تلویزیونی، مستند و غیره می شوند در تمامی انواع اشتراک ها یکسان می باشد. شما با خرید اکانت نتفلیکس قادر خواهید بود تا از آن در تمامی وسایل و دستگاه های الکترونیکی خود از جمله تلفن همراه هوشمند، تبلت، رایانه یا تلویزیون استفاده نمایید.

با خرید اکانت نتفلیکس هرگز هیچ آگهی تبلیغاتی یا سرپوشی در مورد میزان پخش جریانی وجود ندارد و برای شما مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد. تنها تفاوت بین برنامه ها کیفیت پخش ویدیوی شما و تعداد دستگاه هایی است که می توانند همزمان به حساب دسترسی داشته باشند.

هزینه خرید اکانت نتفلیکس پرمیوم

هزینه خرید اکانت نتفلیکس پرمیوم

آیا نتفلیکس ارزشش را دارد؟

دلیلی وجود دارد که نتفلیکس محبوب ترین سرویس پخش ویدیویی در جهان است، اخیراً، نتفلیکس با Hulu، Amazon Prime و Disney+ رقابت بیشتری داشته است؛ اما واقعیت این است که هیچ سرویس پخش درخواستی دیگری وجود ندارد که به خوبی نتفلیکس باشد.

با خرید اکانت نتفلیکس فیلم ‌ها و سریال ‌های عالی، محتوایی با تنوع باورنکردنی و رابط کاربری شیک را در اختیار خواهید داشت. این ها دلایلی است که باعث می شود این سرویس در بین بقیه قیمت بالایی داشته باشد؛ اما نیازی نیست تا نگران باشید؛ زیرا همان طور که در قسمت های بالاتر اشاره شد، راه های قانونی و خوبی برای تهیه ارزان اکانت نتفلیکس موجود است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

نتفلیکس بهترین گزینه برای خانواده‌ ها، کسانی که عاشق محتوای انحصاری هستند و کسانی که عاشق تماشای فیلم و سریال های بی نظیر هستند می باشد.

نتفلیکس با چه دستگاه هایی سازگار است؟

نتفلیکس به‌عنوان محبوب‌ ترین سرویس پخش جریانی در جهان، با هر دستگاه پخش عمده، تلویزیون هوشمند و کنسول بازی در اطراف، از جمله Roku، Amazon Fire TV Sticks، Google Chromecast، Apple TV، Xbox و PlayStation سازگار است. تنها دستگاه‌ های اصلی که در حال حاضر روی آن‌ ها موجود نیست، نینتندو سوییچ و آمازون اکو شو هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.