آموزش

ارزان ترین راه خرید اکانت اسپاتیفای چیست؟

سرویس استریم موسیقی اسپاتیفای، یک راه آسان برای دسترسی به یک کتابخانه غول پیکر از جریان موسیقی را به کاربران خود ارائه می دهد. استفاده آسان، امکان خرید ارزان اکانت اسپاتیفای و همچنین کتابخانه بسیار غنی، در کنار ویژگی های جذابی که هوش مصنوعی اسپاتیفای ارائه می سازد، موجب شده تا به محبوب ترین سرویس پخش موسیقی در جهان تبدیل شود. اگر قصد تهیه اسپاتیفای پرمیوم را دارید، احتمالا با این سوال مواجه شده اید که ارزان ترین راه خرید اکانت اسپاتیفای چیست؟

در ادامه این مقاله، سعی شده تا به پاسخ این سوال و ارزش واقعی اکانت اسپاتیفای پرداخته شود.

اسپاتیفای همراه همیشگی شماهر دو دسته از کاربران اسپاتیفای پرمیوم و رایگان، به آرشیو میلیونی اسپاتیفای به صورت قانونی دسترسی خواهند داشت. با استفاده از اسپاتیفای می توانید هنرمندان محبوبتان را دنبال کنید و با شنیدن آهنگ هایشان از آنها حمایت کنید.

شما می توانید تقریبا در همه جا و با استفاده از تمام وسایل الکترونیک خود از اسپاتیفای استفاده کنید. تلفن های هوشمند، تبلت، کنسول های بازی، تلویزیون و حتی بعضی از ماشین ها از اسپاتیفای پشتیبانی می کنند.

شما با نصب اسپاتیفای بر هرکدام از دستگاه های خود، به آرشیوی بسیار وسیع از موسیقی، علاوه بر هزاران پادکست پرشنونده یا کم تر شناخته شده دسترسی خواهید داشت. پلی لیست های اسپاتیفای نیز بسیار متنوع هستند و تقریبا برای هر حال و هوایی که در آن هستید یا انجام کارهای تان، پلی لیستی مناسب پیدا خواهید کرد.

برای آموزش افزودن اعضای فمیلی به اشتراک اسپاتیفای پرمیوم میتوانید روی لینک کلیک کنید .

خرید اسپاتیفای ارزان

خرید اسپاتیفای ارزان

چگونگی خرید ارزان اکانت اسپاتیفای

وجود Spotify بهترین اتفاقی است که برای انسان های عاشق موسیقی افتاده است. اسپاتیفای به شما امکان می دهد با یک برنامه و تنها چند کلیک، به میلیون ها آهنگ دسترسی داشته باشید. هنرمندان برتر از Spotify به عنوان پلتفرم ترجیحی برای تبلیغ موسیقی خود استفاده می کنند و در سال 2021 تعداد مشترکان Spotify Premium از مرز 165 میلیون نفر عبور کرد.

در حالی که Spotify یک نسخه رایگان از سرویس پخش موسیقی را ارائه می دهد، اما نسخه اسپاتیفای رایگان، پر از تبلیغات غیر قابل پرش است که می تواند آزار دهنده باشد. اکثر مردم از گوش دادن اجباری به تبلیغات لذت نمی‌ برند، بنابراین طبیعی است که تعداد زیادی از مشترکین Spotify ترجیح می‌ دهند برای طرح پریمیوم پول پرداخت کنند و اکثرا هم به دنبال خرید ارزان اکانت اسپاتیفای هستند تا در هزینه هایشان صرفه جویی شود.

اگر مرجع ساخت اکانت اسپاتیفای شما ایالات متحده باشد، ماهیانه 9.99 دلار برای حساب هزینه Spotify Premium دریافت خواهید کرد. با این حال، قیمت ها و هزینه های Spotify Premium در برخی کشورها متفاوت است. اگر برای حساب Premium در انگلستان ثبت نام کنید، ماهیانه 9.99 پوند یا معادل 12.47 دلار در لحظه ثبت نام پرداخت خواهید کرد.

در مالزی، Spotify Premium ماهانه 14.90 RM یا 3.62 دلار هزینه دارد. این قیمت تقریباً 64٪ تخفیف در هزینه در مقایسه با آنچه شما به عنوان مشترک ایالات متحده پرداخت می کنید است؛ اما قیمت در فیلیپین بهتر می شود، به نحوی که ثبت نام در Spotify Premium فقط 2.52 دلار در ماه هزینه دارد. در نتیجه یکی از راه های جالب برای خرید ارزان اکانت اسپاتیفای، انتخاب درست کشور مبداء شما خواهد بود.

اما برای تهیه اشتراک ارزان اسپاتیفای نیازی به انجام هیچ یک از این کارها نیست چون ما در مجازیاتو با کمترین قیمت اشتراک پرمیوم اسپاتیفای قانونی  را در اختیار شما میگذاریم.

تهیه اشتراک اسپاتیفای با کمترین قیمت

تهیه اشتراک اسپاتیفای با کمترین قیمت

چرا Spotify Premium قیمت های متفاوتی در سراسر جهان دارد؟

همه این تفاوت قیمت ها به تمایل جمعیت یک کشور خاص برای پرداخت هزینه اشتراک آن در قیمت های مشخص خلاصه می شود. در ایالات متحده، 9.99 دلار یک اقیمت ایده آل و خرید ارزان اکانت اسپاتیفای به شمار می آید. در حالی که کشورهای در حال توسعه مانند اندونزی و فیلیپین قیمت نسبتاً پایین تری دارند.

نابرابری در قیمت گذاری Spotify Premium در سراسر جهان برای نفوذ این شرکت در کشورهای مختلف ضروری است. همچنین فرصتی است که می توانید از آن برای خرید ارزان اکانت اسپاتیفای و لذت بردن از پس انداز بهتر سرمایه گذاری کنید.

استراتژی قیمت گذاری Spotify می تواند به نفع شما باشد. می توانید یک اشتراک اسپاتیفای پرمیوم دریافت کنید و از پس انداز طولانی مدت لذت ببرید. به جای پرداخت ماهانه 9.99 دلار در ایالات متحده، اگر ترفند درست را بدانید، تنها کسری از قیمت را پرداخت خواهید کرد و خرید ارزان اکانت اسپاتیفای را تجربه خواهید کرد.

راز خرید ارزان اکانت اسپاتیفای آنقدرها هم که به نظر می رسد مرموز نیست. این روش خرید ارزان اکانت اسپاتیفای شامل هیچ مسئله غیرقانونی نمی شود. همچنین برای فریب Spotify برای ارائه هزینه اشتراک کمتر به دانش فنی از طرف شما نیازی نیست.

تنها کاری که لازم است این است که قبل از ثبت نام در Spotify به یک VPN متصل شوید و یا در هنگام درخواست خرید اکانت پرمیوم از سرویس های فروش اکانت، کشورهای ارزان تر را انتخاب نمایید. از لحاظ تئوری، وقتی از کشوری ثبت نام می کنید که هزینه آن به میزان قابل توجهی کمتر و خرید ارزان اکانت اسپاتیفای از آن جا میسر است، می توانید از پس اندازهزینه ها لذت ببرید. با این حال، عاقلانه نیست که نیمی از کره زمین را به فیلیپین سفر کنید تا برای یک حساب Spotify ثبت نام کنید.

راه هوشمندانه ‌تر، استفاده از VPN یا شبکه خصوصی مجازی است. VPN یک سرویس شبکه است که ناشناس بودن و امنیت را برای کاربران اینترنت فراهم می کند. این شبکه اطلاعات دریافتی یا ارسالی آنلاین را از طریق یک سرور VPN امن رمزگذاری می کند.

هنگام اتصال به VPN، آدرس IP دستگاه شما از عموم پنهان می شود. در عوض، آدرس IP سرور VPN را که به آن متصل است می گیرد. ارائه دهندگان VPN معمولاً شبکه گسترده ای از سرورها در چندین کشور دارند.

خرید اکانت اسپاتیفای ارزان

خرید اکانت اسپاتیفای ارزان

با پنهان کردن دستگاه شما با آدرس IP یک کشور خارجی، سرور Spotify دیگر اتصال شما را به عنوان اتصالی که منشا آن از ایالات متحده است شناسایی نمی کند. در عوض، با دستگاه شما مانند هر کاربر دیگری از آن کشور خاص رفتار می کند؛ بنابراین، برای اشتراک Spotify Premium که در دسترس افراد محلی است، به همان قیمت دسترسی خواهید داشت.

فروشگاه اینترنتی مجازیاتو به تمامی درخواست های شما رسیدگی خواهد کرد و در تلاش است تا امکان خرید ارزان اکانت اسپاتیفای را برای شما مشتریان محترم فراهم سازد.

4 دلیل خوب برای خرید اسپاتیفای

برخلاف اپل موزیک، Spotify یک نسخه رایگان و با پشتیبانی تبلیغاتی از سرویس خود ارائه می دهد که این سوال را مطرح می کند: آیا برای گوش دادن باید هزینه پرداخت؟ علاوه بر حذف تبلیغاتی که لذت پخش موسیقی شما را مختل می کند، چهار دلیل خوب برای خرید اسپاتیفای پرمیوم را با هم بررسی خواهیم کرد.

  1. توانایی پخش نامحدود

اگر از اپلیکیشن موبایل اسپاتیفای روی گوشی خود استفاده می کنید، بزرگترین دلیل برای ارتقاء، توانایی پخش هر آهنگی است که می خواهید.

  1. پرش های نامحدود

با استفاده از سرویس رایگان Spotify، نمی ‌توانید هنگام گوش دادن به مجموعه ‌ای از آهنگ ‌ها از تعداد زیادی آهنگ صرف نظر و آن ها را رد کنید. با اسپاتیفای پرمیوم، می‌ توانید هر تعداد آهنگ را که لازم می ‌دانید رد کنید.

  1. افزایش کیفیت

Spotify Free به شما امکان می دهد با کیفیت معمولی (96 کیلوبیت در ثانیه) یا با کیفیت بالا (160 کیلوبیت در ثانیه) به موسیقی گوش دهید. Spotify Premium پخش جریانی با کیفیت فوق‌العاده با سرعت 320 کیلوبیت بر ثانیه را اضافه می‌ کند که در صورت استفاده از هدفون یا بلندگوهای سطح بالا، می ‌تواند خروجی صوتی بهتر و دقیق‌ تری را به همراه داشته باشد.

  1. گوش دادن آفلاین

اسپاتیفای پرمیوم به شما امکان می دهد تا 10000 آهنگ را دانلود کنید. تا زمانی که از اینترنت دور هستید یا فقط می خواهید مصرف داده خود را کاهش دهید بتوانید به آن ها گوش دهید؛ و شما می توانید این کار را در حداکثر پنج دستگاه مختلف انجام دهید.

همچنین اگر بین خرید پلتفرم های پخش موسیقی تردید دارید میتوانید به مطلب بهترین پلتفرم پخش موسیقی  مراجعه کنید تا برای انتخاب کارتون راحت تر باشه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.