نقد و بررسی

Skillshare چیست؟

اسکیل شیر چیست؟ اگر قصد داشته‌اید تا مهارت جدیدی را یاد بگیرید و در سطح اینترنت جست و جویی انجام داده باشید، حتماً به اسم اسکیل شیر برخورده‌اید. Skillshare یک منبع آنلاین عالی است که می‌توانید از آن برای به دست آوردن مهارت‌های جدید از کلاس‌های آموزشی ویدیویی استفاده کنید. در این مقاله همه چیزهایی است که باید در مورد skillshare بدانید توضیح داده شده است.

شما می‌توانید در اینترنت چیزهای زیادی یاد بگیرید؛ اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که آن مقاله‌های معمولی در سطح اینترنت و ویدیوهای YouTube کافی نیستند. به خصوص وقتی صحبت از مهارت‌های عملی می‌شود، این منابع همیشه نیازهای آموزشی شما را پوشش نمی‌دهند.

اگر گاه به گاه احساس می‌کنید به آموزش آنلاین جامع‌تری نیاز دارید، وقت آن است که بدانید اسکیل شیر چیست و با آن آشنا شوید. در ادامه، نگاهی خواهیم انداخت به اینکه اسکیل شیر چیست و چگونه می‌توانید از آن برای ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای خود استفاده کنید.

Skillshare چیست؟

در پاسخ به اینکه اسکیل شیر چیست، به صورت کوتاه می‌توان گفت اسکیل شیر مدرسه‌ای برای یادگیری مهارت‌ها است. Skillshare را جایی بین ویدیوهای YouTube و MasterClass در نظر بگیرید. معلم‌هایی که در اسکیل شیر فعالیت می‌کنند معمولاً نام‌ های شناخته شده جهانی نیستند که سالن‌های مجازی MasterClass را مجذوب خود می‌کنند، اما معمولاً نسبت به ارائه‌های رایج YouTube آگاه‌تر، حرفه‌ای‌تر و سازمان‌ دهی ‌شده‌ تر هستند.

در بیشتر موارد، Skillshare روی دسکتاپ استفاده می‌شود. با این حال، یک برنامه تلفن همراه اختیاری و رایگان وجود دارد که می‌توانید از آن برای یادگیری در هر مکان و لحظه‌ای استفاده کنید. اگرچه تماشای آفلاین فقط برای مشترکین در دسترس است.

یادگیری در Skillshare چگونه است؟

همه کلاس‌های Skillshare دنباله‌ای از ویدیوها هستند، اگرچه برخی کلاس‌ها شامل محتوای اضافی مانند پیوندهایی به سایر منابع آنلاین هستند. این پلتفرم همچنین به کاربران منابع اضافی مانند دسترسی به یادداشت‌های مربی، تابلوهای بحث، رونوشت صوتی و حتی فضایی برای یادداشت ‌برداری خود در Skillshare می‌دهد.

اسکیل شیر چیست

اسکیل شیر چیست

اولین ویدیوی یک کلاس معمولاً بسیار شبیه کلاس اول یک دوره کالج است؛ یک ویدیوی کوتاه و مقدماتی که کلاس و مربی را معرفی می‌کند اما هنوز وارد محتوای سنگین نمی‌شود. این مقدمه‌ها می‌توانند راه خوبی برای دیدن اینکه آیا کلاس برای شما مناسب است یا خیر باشند. کلاس‌ها و کارگاه‌های زنده (Live) با کمی تعهد بیشتر همراه هستند، اما در بیشتر موارد، اگر کلاس را تمام نکنید، هیچ مشکل خاصی ایجاد نخواهد شد.

سعی نکنید از تکمیل کلاس به عنوان هر نوع اعتبار استفاده کنید. این پلتفرم بر این مبنا کار می‌کند که در صورتی که ویدیو روی صفحه نمایش شما پخش شود، ویدیو را تماشا کرده‌اید؛ به عبارت دیگر، اگر یک ویدیو را شروع کنید ولی آن را تماشا نکنید و به کار دیگری مشغول شوید، Skillshare در نظر می‌گیرد که کلاس را کامل کرده‌اید. این امر بدان معنا نیست که کلاس‌ها برای کسانی که تلاش می‌کنند بی پاداش است. کلاس‌ها می‌توانند کاربران را به بحث و گفت و گو یا ارسال محتوایی که با آموخته‌های خود ایجاد کرده‌اند تشویق کنند.

هر ویدیو در یک دوره اغلب با وظایف و مشق‌هایی برای آماده شدن برای کلاس بعدی به پایان می‌رسد. این ویژگی مانند هر پلتفرم یادگیری آنلاین دیگری است. تفاوت در این است که Skillshare چند ابزار به شما می‌دهد تا هر چقدر که می‌خواهید تلاش کنید و مانند سایر پلتفرم‌های سنتی آموزش، خسته کننده یا محدود کننده شما نخواهد بود.

وقتی یک دوره اشتراک مهارت را تمام می‌کنید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی آخرین ویدیوی شما به پایان می‌رسد، یک صفحه “تبریک” کوچک دوستانه دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید دوره‌هایی را که گذرانده‌اید، به همراه کلاس‌هایی که ممکن است برای بعداً نشانه‌ گذاری کرده باشید، ببینید. فقط کافی است تا گزینه “کلاس‌های من” را از نزدیک سمت راست بالای پنل انتخاب کنید و سپس تاریخچه تماشا را انتخاب کنید تا دوره‌های تکمیل شده خود را ببینید.

متأسفانه، Skillshare هیچ گونه گواهینامه‌ای را برای تکمیل کلاس‌های خود ارائه نمی‌دهد. شما، مانند برخی از سایت‌های دیگر، گواهی قابل دانلود یا نشانی برای آپلود در لینکدین دریافت نخواهید کرد. SkillShare بیشتر برای یادگیری مهارت‌ها است تا برای دریافت یک مدرک.

skillshare چیست؟

skillshare چیست؟

همچنین، به یاد داشته باشید که هرچه دوره‌های بیشتری را در پلتفرم تکمیل کنید، Skillshare می‌تواند کلاس بعدی شما را با دقت بیشتری توصیه کند.

مزایای اسکیل شیر چیست؟

استفاده از اسکیل شیر میتواند مزایای بسیاری را به کاربران خود دهد از جمله:

  • مقرون به صرفه

قیمت گذاری SkillShare مقرون به صرفه است، به خصوص اگر اشتراک سالانه را تهیه کنید؛ زیرا بیش از 50٪ تخفیف دریافت خواهید کرد.

  • امتحان رایگان

Skillshare یک دوره آزمایشی رایگان برای عضویت Premium خود ارائه می‌دهد، بنابراین می‌توانید قبل از صرفه هر گونه هزینه‌ای، از تجربه یادگیری کامل لذت ببرید.

  • جامعه پیگیر

Skillshare یک جامعه کاربری بسیار پیگیر دارد، این امر می‌تواند کلاس‌های آن را تعاملی و سرگرم کننده کند.

  • مجموعه بزرگی از کلاس‌ها

Skillshare هزاران کلاس با موضوعاتی از جمله تصویرسازی، طراحی، عکاسی، ویدئو، فریلنسر و بسیاری موارد دیگر ارائه می‌دهد. تنوع این کلاس‌ها آنقدر زیاد است که خسته شدن از انتخاب برای شما سخت خواهد بود.

Skillshare برای چه کسی مناسب است؟

بهترین انتخاب برای استفاده از اسکیل شیر چیست و چه کسی از این پلتفرم بیشترین بهره را خواهد برد؟ این پلتفرم یادگیری الکترونیکی برای حرفه‌ای‌ها طراحی شده است که می‌خواهند مهارت‌های جدید را توسعه دهند یا مهارت‌های موجود را بهبود بخشند. از آنجایی که اسکیل شیر بر روی کارگران خلاق (مانند طراحان، سرآشپزها، هنرمندان و غیره) و کارآفرینان (مانند بازاریابان یا سئوکاران) تمرکز دارد، فریلنسرها یا مشاغل کوچک کسانی هستند که بیشترین استفاده را از Skillshare خواهند برد.

اسکیل شیر

اسکیل شیر

با این حال، اگر به دنبال نوعی تحصیلات رسمی (یا گواهینامه) هستید، Skillshare برای شما مناسب نخواهد بود.

هزینه و راه تهیه اسکیل شیر چیست؟

اکانت سالیانه اسکیل شیر 15 دلار در ماه و اکانت ماهیانه آن، 32 دلار در ماه هزینه دارد. با این حال، می‌توانید اشتراک‌های محدود یا نرخ‌های ویژه برای گروه‌هایی از کاربرانی که با هم یاد می‌گیرند نیز دریافت کنید. همچنین برخی از کلاس‌های Skillshare انتخابی وجود دارد که می‌توانید به صورت رایگان در آنها شرکت کنید. اعضای جدید نیز یک ماه اشتراک رایگان دریافت می‌کنند تا خودشان پلتفرم را بررسی کنند.

قیمت گذاری SkillShare ساده است، یک طرح حق اشتراک را به زبان آموزان ارائه می‌دهد که به شما امکان دسترسی به بیش از 35000 کلاس و گزینه تماشای کلاس‌ها را به صورت آفلاین می‌دهد.

  1. Skillshare Premium

سالانه: صورتحساب سالانه 180 دلار برای تمام سال یا همان 15 دلار در ماه.

ماهانه: صورتحساب ماهانه 32 دلار در ماه.

  1. تیم‌های اشتراک مهارت

Skillshare for Teams سه طرح مختلف را ارائه می‌دهد، Starter، Enterprise؛ و احیا کنید. برنامه‌های تیمی آن برای رفع نیازهای همه تیم‌ها و مشاغل طراحی شده است، طرح Starter برای هر کاربر 159 دلار در سال هزینه دارد.

اما راه تهیه اسکیل شیر چیست و چگونه می‌توان از داخل ایران به این پلتفرم دسترسی داشت؟ همانطور که اطلاع دارید، امکان انجام تراکنش‌های بین المللی از داخل کشورمان میسر نمی‌باشد اما فروشگاه مجازیاتو همراه شما است تا خریدهای بین المللی را برای شما به انجام رساند.

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مجازیاتو قادر خواهید بود تا هر نوع از اکانت های پرمیوم که نیاز دارید، از جمله اسکیل شیر پرمیوم را به ساده‌ترین و امن‌ترین شکل ممکن خریداری نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.