نقد و بررسی

lynda چیست؟

سایت لیندا یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین مجموعه‌ها در حوزه آموزش آنلاین است که شما می‌توانید در آن انواع دوره‌ها، کلاس‌ها، آموزش‌ها و ویدیوها را مشاهده کرده و با استفاده از این محتواها اقدام به افزایش مهارت‌های خود در حوزه‌های مختلف کنید.

به منظور بررسی این مسئله که لیندا چیست باید گفت که این وب سایت آموزشی تلاش کرده است تا با کمک مدرسین خود بیش از 1300 دوره آموزشی را در زمینه‌های مختلفی مثل آموزش نرم افزار، آموزش برنامه نویسی، توسعه وب، طراحی، عکاسی و تجارت را ایجاد کرده و به شکل اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهد.

شما می‌توانید با عضویت در سایت لیندا مهارت‌هایی بسیار زیادی را بیاموزید و بتوانید برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه‌ای خود از محتواهای موجود در این وب سایت استفاده کنید.

به منظور معرفی این مجموعه، در ادامه قصد داریم شما را با سایت lynda آشنا کرده و تلاش می‌کنیم تا مهم‌ترین اطلاعات را در مورد این سرویس به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

تفاوت لیندا و لینکدین لرنینگ

تفاوت لیندا و لینکدین لرنینگ

بررسی نحوه عملکرد سایت لیندا

دانشجویان و یا افرادی که قصد دارند تا در حوزه‌های مختلف دانش خود را افزایش دهند، می‌توانند از طریق وب سایت Lynda به آموزش‌های مورد نظر خود در زمینه‌های مختلف دسترسی پیدا کنند. همچنین شما می‌توانید به سایت لیندا در گوشی موبایل و یا کامپیوتر خود دسترسی پیدا کرده و حجم بسیار زیادی از محتواهای آموزشی را از این طریق مشاهده کنید.

اگر قصد دارید تا شروع به یادگیری مهارت‌های جدید کنید و از این طریق دانش خود را در حوزه‌های مختلف افزایش دهید، می‌توانید به سراغ وب سایت لیندا آمده و از دوره‌های آموزشی این سایت استفاده کنید.

همچنین اگر به دنبال آن هستید تا شغل پیدا کنید، می‌توانید از خدمات سایت lynda استفاده کنید. Lynda.com به همه دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های بسیار زیادی را از طریق آموزش آنلاین کسب کرده و با استفاده از مهارت‌های موجود در این سایت به رشد تحصیلی و شغلی خود کمک کنند.

خرید دوره‌های لیندا

اگر قصد دارید تا از دوره‌های مختلف سایت لیندا استفاده کنید، باید برای دسترسی به این دوره‌ها، اقدام به خرید اکانت و اشتراک این سرویس کنید. برای کاربرانی که در داخل کشور زندگی می‌کنند، دسترسی به دوره‌های لیندا و خرید محتواهای موجود در این سایت می‌تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل لازم است تا برای خرید این دوره‌ها از خدمات سایت‌های واسط مثل مجازیاتو استفاده کنید.

یکی از قابلیت‌های سایت lynda این است که سازمان‌ها و کسب و کارها می‌توانند اقدام به خرید یک اکانت مشترک برای کل تیم خود خریداری کنند. این مسئله باعث می‌شود تا هزینه‌های خرید دوره از طریق لیندا به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند.

لیندا چیست ؟

لیندا چیست ؟

 ویژگی‌ها و مزایا سایت لیندا

لیندا مزایا بسیار زیادی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است و همین مسئله باعث محبوبیت این پلتفرم آموزش آنلاین شده است. از مهم‌ترین مزایا سایت Lynda می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حضور بهترین اساتید آموزشی دنیا
  • دوره‌های آموزشی کامل
  • وجود آزمون‌های مختلف در پایان هر دوره
  • ارائه گواهی معتبر پس از اتمام دوره
  • امکان دسترسی به آموزش‌ها از طریق موبایل و کامپیوتر
  • آموزش به 5 زبان زنده دنیا
  • امکان استفاده از فیلم‌های آموزشی به صورت آفلاین
  • تخفیف‌های ویژه‌ای برای دانشجویان

وجود این مزایا باعث شده تا مجموعه Lynda محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران پیدا کرده و در سراسر دنیا، میلیون‌ها نفر از خدمت این سایت استفاده کنند.

مقایسه linkedin learning با لیندا

امروزه شاهد پلتفرم‌های مختلفی در حوزه آموزش اینترنتی و آنلاین هستیم که شما می‌توانید برای یادگیری دوره‌های مختلف، به سراغ این وب سایت‌ها آمده و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

در این بین افرادی که در گذشته از خدمات آموزش آنلاین استفاده می‌کردند، همواره با سایت‌های مشهوری مثل linkedin learning مواجه بودند. این وب سایت‌ها شهرت بسیار زیادی داشته و دوره‌های آموزشی مختلفی نیز در این وب سایت‌ها ارائه می‌شد.

در این بین نکته مهمی که باید بدانید این است که در سال‌های اخیر شاهد اضافه شدن سایت‌های linkedin learning به مجموعه Lynda بودیم. این موضوع باعث شده تا این وب سایت‌ها با لیندا یکپارچه شده و خدمات جامعی را به کاربران خود ارائه دهند.

به منظور بررسی این مسئله باید گفت که در سال 2019، سایت لیندا توسط مایکروسافت به سرویس لینکدین اضافه شد. در واقع پس از خرید این شرکت به مبلغ 1 میلیارد دلار در سال 2015، مایکروسافت تصمیم گرفت تا 4 سال بعد، مجموعه لیندا و LinkedIn Learning رسماً با یکدیگر یکپارچه شده و یک سایت آموزشی کامل را از این طریق ایجاد کند.

این مسئله باعث شده تا آموزش‌های لیندا و لینکدین لرنینگ به صورت کامل در اختیار کاربران قرار گرفته و افراد بتوانند از این دوره‌های آموزشی استفاده کنند. در حال حاضر به دلیل یکپارچه شدن این سرویس‌ها اگر شما وارد سایت Lynda.com شوید، به وب سایت LinkedIn Learning فرستاده خواهید شد.

سایت آموزشی lynda

سایت آموزشی lynda

چرا باید از لیندا استفاده کنیم؟

یکی از سؤالات بسیار مهمی که از سوی کاربران پرسیده می‌شود این است که چرا باید از بین وب سایت‌ها و مجموعه‌های مختلف در حوزه آموزش آنلاین به سراغ Lynda آمده و از خدمات این سایت استفاده کرد؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که در وهله اول آموزش‌های موجود در سایت Lynda کامل است و این موضوع باعث می‌شود تا بتوانید مهارت‌های مورد نظر خود را از پایه تا بالاترین حد و تحت نظر برترین اساتید فراگرفته و همچنین به صورت کاربردی بتوانید از این مهارت‌ها استفاده کنید.

در کنار این مسئله، باید به این نکته نیز اشاره کرد که پس از یادگیری آموزش‌های مختلف در سایت لیندا شما می‌توانید در امتحان‌ها و کوئیزها این سایت شرکت کرده و با کسب نمره قبولی، مدرک دوره مورد نظر خود را از سایت Lynda استفاده کنید.

موضوع مهم این است که در بین کسب و کارها و سازمان‌های مختلف مدرک و گواهی Lynda ارزش بالایی داشته و اگر شما این گواهی را در رزومه خود اضافه کنید، می‌توانید شانس بیشتری برای پیدا کردن شغل بدست بیاورید.

تمامی این موارد در کنار هم باعث شده تا لیندا محبوبیت فوق العاده‌ای در بین کاربران پیدا کرده و افراد بتوانند از خدمات این مجموعه برای یادگیری مهارت‌های مختلف استفاده کنند.

lyndaچیست ؟

lyndaچیست ؟

قیمت اکانت لیندا

در صورتی که وارد سایت Lynda شده و اکانت خود را در این سایت ایجاد کردید، برای استفاده از خدمات این پلتفرم لازم است تا اقدام به خرید اشتراک ماهانه کنید.

سایت لیندا پلن‌های مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. پلن ماهانه این پلتفرم قیمت 29.99 دلاری دارد. از سوی دیگر اگر قصد دارید تا در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید، می‌توانید از پلن سالیانه لیندا استفاده کنید که قیمت آن ماهیانه 19.99 دلار خواهد شد.

همچنین اگر شما در دانشگاه‌هایی که مورد تأیید مجموعه لیندا هستند حضور دارید، می‌توانید با تخفیف‌های قابل توجه اقدام به خرید اکانت Lynda کنید. سازمان‌ها نیز می‌توانند با خرید گروهی اکانت لیندا برای کارکنان خود، هزینه‌های خرید را کاهش داده و از این طریق در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند.

خرید اکانت لیندا از مجازیاتو

اگر در داخل کشور حضور دارید و به دلیل تحریم‌هایی که علیه مردم ایران وجود دارد، نمی‌توانید از خدمات سایت لیندا استفاده کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که سایت مجازیاتو امکانی را فراهم کرده تا شما بتوانید اقدام به خرید اکانت Lynda کنید.

نکته جالبی که در مورد مجموعه مجازیاتو باید بدانید این است که مدیران این مجموعه تلاش کرده‌اند تا با ارائه اکانت‌های اشتراکی و یا کرکی هزینه خرید اکانت‌ها را برای کاربران خود کاهش دهند. به منظور خرید اکانت لیندا از سایت مجازیاتو باید بدانید این است که شما می‌توانید با هزینه کمتری اقدام به خرید اکانت اشتراکی سایت Lynda کرده و از این طریق هزینه‌های خود را کاهش چشمگیری دهید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.