نقد و بررسی

twitch prime چیست؟

twitch prime چیست؟

وب سایت Twitch با بیش از 15 میلیون کاربر فعال و 2 میلیون استریم فعال ماهانه، بی شک یکی از پیشروترین پلتفرم استریم بازی در سراسر جهان است. توییچ در بین گیمرها محبوبیت بسیار زیادی دارد و گیمرها از این سرویس برای به اشتراک گذاشتن فیلم بازی خود با دیگران، تماشای رویدادهای ورزش‌های الکترونیکی، گپ زدن با سایر گیمرها و دنبال کردن گیمرهای مورد علاقه خود استفاده می‌کنند.

پلتفرم Twitch به طور مداوم در حال پیشرفت است و شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی به این سرویس هستیم. از زمان خرید توییچ توسط آمازون در سال 2014، سرعت این تغییرات جدید افزایش یافته است. در این بین Twitch Prime یکی از قابلیت‌هایی است که به توییچ اضافه شده است. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به این سؤال بسیار مهم پاسخ دهیم که توییچ پرایم چیست و خرید توییچ پرایم چه مزایایی دارد. همچنین با سایت مجازیاتو همراه باشید تا شما را با بهترین روش خرید اشتراک توییچ پرایم آشنا کنیم.

توییچ پرایم چیست؟

اگر بخواهیم در مورد سرویس Twitch Prime صحبت کرده و در مورد این ویژگی اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم باید گفت که آمازون ویژگی سرویس توییچ پرایم را به تازگی به پلتفرم Twitch اضافه کرده است. Twitch Prime یک ویژگی پولی است که استفاده از آن و خرید توییچ پرایم باعث می‌شود تا بتوانید به طیف وسیعی از ویژگی‌های جدید در Twitch دسترسی پیدا کنید.

Twitch Prime به کاربران این امکان را می‌داد که هزینه اشتراک ماهانه یا سالانه آن را پرداخته کرده و از طریق خرید توییچ پرایم به ویژگی‌های جدیدی دسترسی پیدا کنند. برخی از ویژگی‌های عمومی سرویس توییچ پرایم امکان دسترسی به تخفیف‌ها در بازی‌ها، دسترسی رایگان به محتوای اضافی بازی‌ها، حذف تبلیغات از استریم‌ها و… اشاره کرد.

خرید اشتراک Twitch Prime

مزایا خرید توییچ پرایم

پس از آن که بیان کردیم که سرویس Twitch Prime چیست، حال لازم است تا به این سؤال بسیار مهم پاسخ دهیم که مزایا استفاده از سرویس توییچ پرایم چیست؟ اگر بخواهیم شما را با این مزایا آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حذف تبلیغات از استریم‌های توییچ

هنگامی که بر روی یک استریم در Twitch کلیک می‌کنید، معمولاً باید قبل از شروع پخش یک تبلیغ ویدیویی را مشاهده کنید. همچنین ممکن است تبلیغات در اواسط استریم نیز به شما نمایش داده شود.

در چنین شرایطی اگر شما عضو Twitch Prime باشید، می‌توانید از تماشای همه ویدیوها بدون هیچ تبلیغی لذت ببرید. نکته مهمی که باید بدانید این است که هنگام استفاده از این ویژگی، باز هم استریمر همچنان از سوی توییچ پول دریافت می‌کنند، بنابراین می‌توانند باز هم به استریمر خود از این طریق کمک کنید.

دسترسی به محتوای درون بازی

سرویس Twitch Prime به شما امکان دسترسی رایگان به محتوای درون برنامه‌ای را به صورت رایگان می‌دهد. شما می‌توانید این محتواها را در بازی‌های بزرگی چون Fortnite، Call of Duty، Overwatch و Neverwinter را مشاهده کنید. محتواهایی که به کاربران Twitch Prime ارائه می‌شود ماه به ماه تغییر می‌کند.

امکان مشترک شدن در کانال‌های توییچ

بسیاری از کانال‌های توییچ ایموجی‌های ویژه، امتیازات چت و نشان‌های مختلفی را به مشترکین می‌دهند. عضویت در یک کانال معمولاً نیاز به یک کمک مالی کوچک ماهانه دارد. این در حالی است که اگر شما جز کاربران سرویس Twitch Prime باشید، یک اشتراک رایگان دریافت می‌کنید که می‌توانید در هر کانالی بدون هزینه اضافی عضو شوید و از خدمات ویژه آن استفاده کنید.

سرویس توییچ پرایم

ایجاد تمایز بین کاربران معمولی و توییچ پرایم

Twitch Prime به تعدادی ایموجی منحصر به فرد از جمله KappaHD و ScaredyCat دسترسی دارند. آن‌ها همچنین می‌توانند رنگ چت خود را تغییر دهند. از سوی دیگر همه اعضای Twitch Prime دارای نشان چت Twitch Prime منحصر به فرد هستند.

دسترسی به بازی‌های رایگان

هر ماه، آمازون تعدادی بازی رایگان را برای مشترکین Twitch Prime در دسترس قرار می‌دهد. همه بازی‌های رایگان فقط به مدت محدودی ارائه می‌شوند.

دسترسی به تخفیف‌های مختلف برای خرید بازی

اگر از آن دسته گیمرهایی هستید که دوست دارید تا نسخه‌های فیزیکی از بازی‌های مورد علاقه داشته باشید، باید به این نکته اشاره کنیم که کاربران  Twitch Prime می‌توانند از 20 درصد تخفیف برای نسخه‌های فیزیکی بازی‌های مورد علاقه خود استفاده کنند.

هزینه خرید توییچ پرایم

پس از آن که بیان کردیم که توییچ پرایم چیست و استفاده از این سرویس چه مزایایی دارد، حال لازم است تا در مورد هزینه خرید و مشترک شدن در این سرویس صحبت کنیم. از جولای سال 2018 شما می‌توانید با خرید اشتراک آمازون پرایم، در کنار دسترسی به ویژگی‌های آمازون از خدمات توییچ پرایم نیز استفاده کنید.

سرویس Twitch Prime

اشتراک کامل آمازون پرایم 7.99 پوند یا 12.99 دلار در ماه هزینه دارد. همچنین شما می‌توانید این اشتراک کامل را با پرداخت 79 پوند یا 99 دلار برای یک سال خریداری کنید که معادل حدود 6.58 پوند یا 8.25 دلار در ماه است. از طرف دیگر، می‌توانید اشتراک Prime Video را با قیمت 5.99 پوند یا 8.99 دلار خریداری کنید. این اشتراک به شما یک سرویس پخش فیلم‌ها و سریال را می‌دهد. از سوی دیگر در این سرویس شاهد اشتراک Twitch Prime نیز هستیم.

در صورتی که قصد دارید تا به صورت آزمایشی از Twitch Prime استفاده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که یک مدل آزمایشی یک ماهه Amazon Prime در دسترس است، بنابراین می‌توانید ویژگی‌ها این سرویس را بررسی کنید و ببینید که آیا اشتراک توییچ پرایم ارزش خرید دارد یا خیر.

خرید سرویس Twitch Prime

به دلیل تحریم‌های مالی که علیه مردم ایران وجود دارد، امکان خرید توییچ پرایم به صورت مستقیم وجود ندارد. در چنین شرایطی سایت مجازیاتو امکانی را فراهم کرده است تا کاربران ایرانی بتوانند بدون کمترین چالش اکانت خود را در بازی توییچ ارتقا داده و از خدمات توییچ پرایم استفاده کنند.

نکته مهمی که در مورد سایت مجازیاتو باید به آن توجه کنید این است که این فروشگاه اینترنتی امکانی را به وجود آورده است تا شما بتوانید برای خرید اشتراک Twitch Prime به سراغ اکانت‌های کرکی یا اشتراکی آمده و از این طریق هزینه خرید این سرویس را به طرز چشمگیری کاهش دهید. پشتیبانی 24 ساعته، ارائه سریع اکانت، امکان خرید آسان و… از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت مجازیاتو است که باعث محبوبیت این فروشگاه اینترنتی شده است.

خرید توییچ پرایم

به همین دلیل پیشنهاد ما این است که برای خرید اشتراک سرویس Twitch Prime از خدمات فروشگاه مجازیاتو استفاده کرده و از این طریق اکانت خود را در پلتفرم توییچ ارتقا دهید. خرید اشتراک Twitch Prime از مجازیاتو به شما امکانات و ویژگی‌های بسیار زیادی می‌دهد و این موضوع باعث شده تا خرید اشتراک Twitch Prime محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران توییچ پیدا کند.

حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا به بررسی سرویس Twitch Prime پرداخته و در مورد ویژگی‌های این سرویس اشتراکی اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. همان طوری که بیان کردیم، خرید اشتراک توییچ پرایم به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید استریم‌های پلتفرم Twitch را بدون تبلیغ مشاهده کنید.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید بازی‌های رایگان و محتوای درون بازی را به راحتی دریافت کنید. در صورتی که علاقه مند به مشاهده استریم بازی‌های مختلف هستید، پیشنهاد ما این است که از طریق سایت مجازیاتو اقدام به خرید اشتراک سرویس Twitch Prime کرده و از این طریق تبدیل به یک کاربر حرفه‌ای در پلتفرم Twitch شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.