آموزش

نحوه انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای (توضیحات)

انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای

انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای یکی از قابلیت‌های منحصربه‌فردی است که این سرویس در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. بارها پیش آمده است که به دلایل مختلف مجبور به حذف اکانت خود شده‌ایم و متاسفانه بدین ترتیب تمامی آهنگ‌ها و پلی لیست‌هایی که با عشق و علاقه ساخته‌ایم نیز حذف می‌شوند. انتقال پلی لیست به اسپاتیفای یکی از راه‌حل‌های عالی برای جلوگیری از حذف لیست‌های پخش است.

ما در این مقاله به آموزش انتقال پلی لیست اسپاتیفای پرداخته‌ایم که می‌تواند در انتقال پلی لیست‌های اسپاتیفای به اکانت جدید بسیار کاربردی و کمک کننده باشد.

چگونگی انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای

اگر قصد انتقال پلی لیست به اسپاتیفای را دارید ما در اینجا یه راه سریع و آسان برای این کار آورده‌ایم.

  • مرحله 1: برای انتقال پلی لیست‌های اسپاتیفای به اکانت جدید ابتدا به سایت http://trikatuka.aknakn.eu مراجعه کنید.
  • مرحله 2: در قسمت بالا سمت چپ و در بخش old user بر روی sign in کلیک کرده و با اکانت قبلی خود وارد شوید.
  • مرحله 3: در قسمت بالا سمت راست و در بخش new user بر روی sign in کلیک کرده و با اکانت جدید اسپاتیفای خود وارد شوید تا بتوانید جابجا کردن پلی لیست اسپاتیفای را انجام دهید.
  • مرحله 4: پس از وارد شدن با هر دو اکانت بر روی select all کلیک کنید تا تمامی موارد انتخاب شود.
  • مرحله 5: در نهایت بر روی گزینه transfer کلیک نمایید تا انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای انجام شود.

با استفاده از این آموزش انتقال پلی لیست اسپاتیفای می‌توانید با خیالی آسوده اکانت پیشین خود را حذف کرده و حساب کاربری جدیدی را ایجاد کنید بدون اینکه نگران حذف شدن پلی لیست‌ها و آهنگ‌های مورد علاقه خود باشید.

آموزش انتقال پلی لیست اسپاتیفای

انواع پلی لیست در اسپاتیفای

یکی از علت‌هایی که انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای را مهم‌تر می‌کند، اهمیت لیست‌های پخش است. لیست‌های پخش فقط تعدادی موزیک نیستند و می‌توانند مزایای متعددی داشته باشند؛ اما انواع مختلف لیست‌های پخش در Spotify چیست و چه نقشی در کمک به رشد مخاطبان یک هنرمند در Spotify دارند؟

سه نوع عمده لیست پخش در Spotify وجود دارد: Spotify Editorial Playlists، لیست پخش Spotify Algorithmic Playlists و لیست پخش Listener Playlists (لیست‌های پخشی که توسط کاربران در Spotify تحت مالکیت و مدیریت هستند).

1.  Spotify Editorial Playlists

این‌ها لیست‌های پخشی هستند که توسط تیم Spotify’s Shows & Editorial مدیریت می‌شوند. این گروه تیمی متشکل از کارشناسان موسیقی و متخصصان ژانر از سراسر جهان است که توسط Spotify برای سرپرستی و مدیریت لیست‌های پخش خود استخدام شده‌اند. این لیست‌های پخش معمولاً دنبال کنندگان زیادی دارند و معمولاً اولین لیست‌های پخشی هستند که اکثر مردم هنگام بحث درباره لیست‌های پخش در Spotify به آنها فکر می‌کنند.

بسیاری از این لیست‌های پخش مختص ژانر هستند مانند «RapCaviar»، «Hot Country» یا «Rock This». برخی دیگر بیشتر مبتنی بر موضوع هستند، مانند «آهنگ‌هایی برای خواندن زیر دوش»، «پارتی نوجوانان» یا «آرام‌شدن و رها کردن».

ویراستاران Spotify اغلب آهنگ‌های جدید را در لیست‌های پخش کوچک‌تر آزمایش می‌کنند.

جابجا کردن پلی لیست اسپاتیفای

2.  لیست پخش الگوریتمی Spotify

این لیست‌های پخش، پلی لیست‌هایی هستند که به طور خودکار برای هر کاربر Spotify توسط الگوریتم‌های نرم افزاری خود Spotify ایجاد می‌شوند. Spotify بر عادات گوش دادن به موسیقی هر کاربر نظارت می‌کند و از این اطلاعات برای تولید این لیست های پخش بسیار شخصی سازی شده استفاده می‌کند. دو لیست پخش الگوریتمی مهم عبارتند از “Discover Weekly” و “Release Radar”.

کشف هفتگی

Discover Weekly یک لیست پخش هفتگی است که هر دوشنبه به روز می‌شود و برای هر کاربر Spotify منحصر‌به‌فرد است. این لیست پخش دارای موسیقی‌هایی است که Spotify فکر می‌کند کاربر احتمالاً از آنها لذت می‌برد.

3.  Listener Playlists

این پلی لیست، لیست پخش کاربر یا لیست پخش تولید شده توسط کاربر نیز نامیده می‌شود. این موارد لیست‌های پخشی هستند که توسط خود کاربران Spotify ایجاد و نگهداری می‌شوند. کاربران می‌توانند لیست پخش خود را “مخفی” یا “عمومی” انتخاب کنند.

در حالی که بسیاری از کاربران Spotify صرفاً کاربران معمولی هستند که لیست‌های پخش را برای لذت شخصی تنظیم می‌کنند، بسیاری از کسب‌وکارها، شرکت‌ها، شخصیت‌های عمومی و غیره نیز فهرست‌های پخش خود را تنظیم می‌کنند و از آن معمولاً به عنوان راهی برای گسترش نام تجاری خود استفاده می‌نمایند.

انتقال پلی لیست‌های اسپاتیفای به اکانت جدید

چگونه هر نوع لیست پخش می‌تواند به رشد مخاطبان شما در Spotify کمک کند؟

لیست پخش Spotify Editorial Playlists از نظر تعداد فالوور دارای شانس بیشتری است. بیشتر هنرمندان به‌طور قابل‌توجهی مایلند در این فهرست‌های پخش جایگاهی کسب کنند و دلیل خوبی هم دارد: قرار گرفتن در فهرست پخش اصلی می‌تواند به معنای صدها هزار شنونده و پخش جدید باشد.

لیست‌های پخش الگوریتمی Spotify می‌توانند به مخاطبان هدفمندی دسترسی پیدا کنند که تقریباً مطمئن هستند موسیقی شما را دوست دارند. این می‌تواند منجر به تعداد بسیار زیادی جریان، به ویژه برای هنرمندان با استعداد در ژانرهای کمتر محبوب شود.

کاربران Spotify که به لیست‌های پخشی مانند Discover Weekly و Release Radar گوش می‌دهند نیز تمایل دارند بسیار درگیر باشند و فعالانه موسیقی مورد علاقه خود را جستجو کنند. این شنوندگان، اگرچه تعدادشان کمتر است، اما به احتمال زیاد به طرفداران وفادار تبدیل می‌شوند.

لیست‌های پخش listener گاهی اوقات می‌تواند تعداد زیادی دنبال کننده را جذب کند و می‌تواند تعداد قابل توجهی شنونده و جریان برای یک هنرمند نوظهور ایجاد نماید.

آن‌ها همچنین این پتانسیل را دارند که بر لیست‌های پخش الگوریتمی Spotify تأثیر بگذارند: هر زمان که کاربر آهنگ شما را به لیست پخش خود اضافه می‌کند، اطلاعاتی را در مورد نوع موسیقی مورد علاقه خود در اختیار Spotify قرار می‌دهد. با داده‌های کافی، Spotify می‌تواند آن آهنگ را به سایر کاربرانی که عادت‌های شنیداری مشابهی دارند توصیه کند و در نتیجه رشد طولانی‌مدت مخاطبان را افزایش دهد.

اکانت جدید در اسپاتیفای

با توجه به موارد گفته شده می‌توانیم بفهمیم که پلی لیست‌ها بسیار مهم هستند و از این رو انتقال دادن آنها به حساب جدید نیز بسیار اهمیت دارد؛ بنابراین اگر می‌خواهید اکانت جدید ایجاد کنید، انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای را جدی بگیرید. با کمک پلی لیست‌ها می‌توانید مخاطبان و فالوورهای متعددی را برای صفحه خود جذب کنید و حتی از این راه به کسب درآمد بپردازید.

از این رو می‌توان گفت تهیه اکانت اسپاتیفای در ایران نه تنها یک راه عالی برای سرگرمی و گوش دادن به موسیقی‌های درجه‌یک و مورد علاقه است بلکه راهی برای درآمدزایی نیز می‌باشد.

سخن پایانی

اگر قصد ایجاد حساب کاربری جدید در اسپاتیفای را دارید نیازی به نگرانی از حذف لیست‌های پخش نیست و می‌توانید به راحتی با جابجا کردن پلی لیست اسپاتیفای آهنگ‌های مورد علاقه خود را در اکانت جدید نیز داشته باشید. اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی با کیفیت و پرطرفدار است که امکان دسترسی به میلیون‌ها آهنگ و پادکست را برای شما فراهم می‌کند.

با داشتن اکانت اسپاتیفای می‌توانید جدیدترین آهنگ‌ها را زودتر از همه گوش دهید و موزیک‌های کلاسیک را در آن پیدا کنید. اگر مایل هستید از این سرویس درجه‌یک بهره‌مند شوید می‌توانید با مراجعه به سایت مجازیاتو اشتراک پریمیوم اسپاتیفای را خریداری کنید. با داشتن این اکانت موزیک‌های مورد علاقه خود را گوش دهید، لیست‌های پخش ایجاد نمایید و در صورت لزوم برای تغییر اکانت، انتقال پلی لیست به اکانت جدید در اسپاتیفای را به راحتی انجام دهید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.