نقد و بررسی

اسپاتیفای پرمیوم دو کاربره spotify due

اسپاتیفای پریمیوم دو کاربره یکی از طرح‌های جدید پلتفرم محبوب و جذاب spotify است. با استفاده از خرید اسپاتیفای پریمیوم دو کاربرِ افراد می‌توانند با هزینه‌ای کمتر از اشتراک خانواده و کمی بیشتر از اشتراک فردی، یک امانت برای دو نفر داشته باشند. تنها ویژگی لازم برای دریافت اشتراک اسپاتیفای پریمیوم دو نفره این است که این دو فرد در یک مکان زندگی کنند. ما در این مقاله به بررسی اشتراک اسپاتیفای پریمیوم Due و هر آنچه درباره آن باید بدانید پرداخته‌ایم.

Spotify Duo چیست؟

خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم ارزان یکی از مواردی است که افراد همواره به دنبال آن هستند. همان‌طور که می‌دانید طرح خانواده این پلتفرم برای خانواده‌های پرجمعیت عالی است اما برای کسانی که فقط دو نفر هستند چه طرحی مناسب می‌باشد؟

اسپاتیفای برای این افراد طرح اسپاتیفای پریمیوم دو کاربره را ایجاد کرده است‌. اشتراک اسپاتیفای پریمیوم دو نفره صرفاً یک اشتراک است که یک حساب Spotify Premium را با هزینه کمتری نسبت به دو اشتراک Premium مجزا یا Premium Family Plan که Spotify برای شش نفر ارائه می‌دهد به دو نفر ارائه می‌نماید. یکی از ویژگی‌های جالب خرید اسپاتیفای پریمیوم دو کاربره این است که می‌توانید یک لیست پخش مشترک «Duo mix» با شخص دیگر داشته باشید‌.

اگر براتون سوال بوجود اومده که صدای اسپاتیفای بلندتر است یا اپل موزیک میتوانید به مطلب صدای اپل موزیک بلندتر است یا اسپاتیفای ؟ مراجعه کنید .

spotify due چیست ؟

spotify due چیست ؟

شرایط لازم برای اشتراک اسپاتیفای پریمیوم Due

همه افراد نمی‌توانند خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم ارزان را از روش اشتراک دو نفره انجام دهند. شرایط و ضوابطی برای اسپاتیفای پریمیوم دو کاربره وجود دارد. این اشتراک مختص دو نفر است که در یک‌خانه زندگی می‌کنند؛ بنابراین زوج‌ها، هم‌اتاقی‌ها یا سایر جفت‌هایی که باهم در یک آدرس زندگی می‌کنند واجد شرایط هستند و اگر در آدرس‌های مختلف زندگی می‌کنید، نمی‌توانید از Spotify Duo استفاده نمایید.

سه شرط اصلی برای هرکسی که از Spotify Duo استفاده می‌کند عبارت‌اند از:

  • اولین مورد این است که هم دارنده حساب «اصلی» و هم دارنده حساب «فرعی» باید در یک آدرس فیزیکی ساکن باشند.
  • شرط دوم این است که هر دو فرد آدرس خانه خود را ارائه دهند. اگر این دو آدرس مطابقت نداشته باشد، نمی‌توانید از Duo استفاده کنید.
  • همچنین باید با این احتمال موافقت نمایید که ممکن است هرازگاهی از شما خواسته شود که آدرس‌های خود را مجدداً تأیید کنید.

شرایط و ضوابط Spotify بیان می‌کند که اگر شما به قوانین پایبند نباشید حق تعلیق یا لغو اشتراک Duo شما محفوظ است.

مزایای اسپاتیفای پریمیوم دو کاربرِ

هرکدام از طرح‌های اشتراک Premium مزایای خاصی دارند‌‌‌ و این دلیلی برای خرید اکانت به‌جای استفاده از گزینه رایگان است.

بزرگ‌ترین دلیل برای پرداخت هزینه برای یک طرح پریمیوم این است که هیچ تبلیغاتی دریافت نمی‌کنید. همچنین پادکست‌ها نیز عاری از تبلیغات خواهند بود، بنابراین اگر از طرفداران پادکست هستید، خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم ارزان گزینه جذاب‌تری برای شما است.

نسخه رایگان Spotify همچنین به شما این امکان را نمی‌دهد که آهنگ‌هایی که در حال پخش هستند را کنترل کرده و به‌دلخواه و یا با ترتیب خاصی گوش کنید.

با خرید اشتراک شما می‌توانید موسیقی را درگوشی هوشمند خود دانلود کرده و از گوش دادن آفلاین در هر مکانی بدون استفاده از داده‌های تلفن همراه لذت ببرید. فقط موسیقی ذخیره‌شده خود را پخش‌کنید و سرعت‌پایین اینترنت را فراموش کنید.

برای مقایسه کامل بین اشتراک های موسقی میتوانید به مطلب بهترین اشتراک موسیقی ؟ مراجعه کنید .

اسپاتیفای دو کاربره

اسپاتیفای دو کاربره

آیا Spotify Premium Duo برای شما مناسب است؟

با تمام اطلاعات و مواردی که گفته شد وقت آن رسیده است که بفهمید به‌جای داشتن حساب‌های جداگانه، طرح Spotify Premium Duo یا اسپاتیفای پریمیوم دو کاربره برای شما مناسب است یا خیر. اگر شما دو نفر هستید که در یک آدرس زندگی می‌کنید و قصد خرید Spotify Premium رادارید، جواب بله است و این طرح کاملاً مناسب شما می‌باشد.

یک نکته کوچک این است که صاحب حساب اصلی مسئول کل صورت‌حساب خواهد بود؛ بنابراین اگر هزینه را با شخصی تقسیم می‌کنید، باید پول خود را به‌صورت جداگانه باهم حساب کنید. اگر کاربر ثانویه حساب پریمیوم هستید، به یاد داشته باشید که فقط دارنده حساب اصلی این قدرت را دارد که اکانت شمارا راه‌اندازی کند.

چرا اشتراک اسپاتیفای پریمیوم دو نفره را خریداری کنیم؟

Spotify Premium Duo به هر فرد حساب Spotify Premium جداگانه خود را می‌دهد. اگر قبلاً یک حساب Premium فردی دارید، نیازی به راه‌اندازی حساب جدید نخواهید داشت. همچنین می‌توانید همه موسیقی‌ها، فهرست‌های پخش و توصیه‌های آهنگ خود را حفظ کنید.

اسپاتیفای پریمیوم دو کاربره دارای مزایای بزرگی به‌خصوص درگوشی‌های هوشمند است:

  • هیچ وقفه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.
  • می‌توانید به‌جای انتخاب از فهرست‌های پخش Spotify یا گوش دادن به چیزهایی در حالت shuffle، به هر آهنگی که می‌خواهید در تلفن هوشمند خود گوش دهید.
  • می‌توانید موسیقی را برای گوش دادن آفلاین بارگیری کنید.
  • می‌توانید موسیقی را با نرخ بیت بالاتر پخش‌کنید.

Duo همچنین یک لیست پخش جدید به نام Duo Mix را معرفی کرده است‌. این طرح ترجیحات موسیقی هر دو نفر را در یک لیست پخش ترکیب می‌کند. همچنین گزینه‌هایی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید تا Spotify لیست پخش را شادتر یا آرام‌تر کند.

اگر برای دانلود برنامه اسپاتیفای مشکل دارید میتوانید به مطلب چگوگی دانلود اسپاتیفای مراجعه کنید .

اسپاتیفای دوکاربره چیست

اسپاتیفای دوکاربره چیست

Spotify چگونه واجد شرایط بودن افراد را تأیید می‌کند؟

Spotify Premium Duo برای واجد شرایط بودن از هر دو نفر می‌خواهد در یک آدرس زندگی کنند. هنگام ثبت‌نام در Duo، باید آدرس خود را وارد کنید. وقتی نفر دوم ثبت‌نام می‌کند (با استفاده از پیوندی که با او به اشتراک می‌گذارید)، باید همان آدرس را وارد نماید.

اینکه Spotify چگونه تأیید می‌کند که افراد واقعاً در آدرسی که وارد می‌کنند زندگی می‌کنند یا خیر کمی مبهم و نامشخص است. درگذشته Spotify از بررسی‌های تصادفی GPS استفاده می‌کرد، اما این شرکت این ایده را به دلیل نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی رد کرد.

Spotify ممکن است از شما بخواهد که گهگاه آدرس خود را دوباره وارد کنید. همچنین برخی گمانه‌زنی‌ها وجود دارد مبنی بر اینکه Spotify ممکن است بررسی کند که هر دو حساب از یک آدرس Wi-Fi وارد می‌شوند یا خیر؛ اگرچه هیچ تأییدی در مورد آن از سوی Spotify وجود ندارد.

درصورتی‌که تخلف شما از سوی اسپاتیفای مشخص شود ممکن است حق استفاده از این پلتفرم را از دست بدهید؛ بنابراین برای اینکه حساب خود را حفظ کنید بهتر است از طرح‌هایی که واجد شرایط آن هستید استفاده نمایید.

برای آموزش چگونگی افزودن اعضای فمیلی به اکانت اسپاتیفای پرمیوم میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید .

spotify دوکاربره

spotify دوکاربره

سخن پایانی

اسپاتیفای از پلتفرم‌های شناخته‌شده و پرطرفدار در دنیا است که هرروزه بر تعداد مخاطبین آن افزوده می‌شود.‌ این پلتفرم برای دسترسی راحت‌تر مشتریان خود هرروزه طرح‌های جدید ایجاد می‌کند. یکی از جدیدترین گزینه‌هایی که در اسپاتیفای اضافه‌شده است اسپاتیفای پریمیوم دو کاربره هست.

باوجود محدودیت‌هایی که در کشور وجود دارد اما شما نیز می‌توانید از سایت‌های معتبری مانند مجازیاتو اشتراک و اکانت‌های این پلتفرم خاص را تهیه‌کرده و جدیدترین و باکیفیت‌ترین موزیک‌های دنیا را گوش دهید. همچنین شما می‌توانید سؤالات خود را درزمینهٔ‌ طرح‌های موجود در مجازیاتو، نحوه خرید و یا هر مشکل دیگری را با کارشناسان این سایت در میان بگذارید تا در سریع‌ترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید.

بنابراین همین حالا اکانت اسپاتیفای را باقیمتی مناسب و مقرون‌به‌صرفه خریداری کرده و به دنیایی از موزیک‌ها و پادکست‌های درجه‌یک دست پیدا کنید.

برای تهیه اشتراک اسپاتیفای با کمترین قیمت میتوانید به صفحه خرید اسپاتیفای پرمیوم مراجعه کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.