آموزش

آیا اکانت اپل موزیک با آیفون جدید رایگان است؟

آیا به خرید یک آیفون جدید فکر می کنید؟ عالیه! آیفون ‌ها ویژگی ‌های فوق ‌العاده‌ای دارند که مطمئناً آنها را دوست خواهید داشت. اپل برای معرفی برخی از جالب ‌ترین ویژگی ‌های خود، اشتراک ‌های آزمایشی رایگان را به کاربران جدید آیفون ارائه می‌ کند.

حتما شنیده اید که با خرید یک آیفون جدید، می توانید از اکانت اپل موزیک خود در حالت اکانت رایگان اپل موزیک برای آیفون جدید خدمات رایگان اپل را دریافت کنید.

در واقع شما با خرید یک آیفون جدید از اپل امکان دسترسی رایگان به Apple Arcade، Apple Music و AppleTV+ را خواهید داشت.

اگر نمیدانید چگونه  به آهنگ های پخش شده خود در ا دسترسی پیدا کنید میتوانید به مطلب چگونه به بیش‌ترین آهنگ‌های پخش شده خود در اپل موزیک دسترسی پیدا کنیم؟ مراجعه کنید

اپل موزیک چیست؟

Apple Music یک سرویس پخش موسیقی پیشرفته است. اولین بار توسط اپل در سال 2015 معرفی شد.

وقتی دارای اکانت اپل موزیک هستید، می‌ توانید از همه دستگاه ‌های اپل به این پلتفرم دسترسی داشته باشید. می توانید به آلبوم ها، آهنگ ها و کلیپ های ویدیویی گوش دهید و همچنین آنها را دانلود کنید.

اپل موزیک یک کانال رادیویی به نام Beats1 نیز دارد. این کانال فقط از طریق اینترنت پخش می شود. همچنین می‌ توانید برنامه ‌های تلویزیونی اصلی، کنسرت‌ ها و برنامه‌ های ویژه را در Apple Music بیابید. از ماه می 2018، این شرکت اعلام کرد که بیش از 50 میلیون مشترک Apple Music دارد.

اگر میخواهید درباره آیتیونز بیشتر بدانید حتما به مطلب آیتیونز و اپل موزیک یکی هستند ؟ مراجعه کنید .

اپل موزیک رایگان روی آیفون

اپل موزیک رایگان روی آیفون

چرا باید از اپل موزیک استفاده کنیم؟

پاسخ های زیادی برای این سوال وجود دارد که می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. بعضی از اینها؛

 • شما می توانید از 45 میلیون قطعه انتخاب کنید.
 • لیست پیشنهادات با توجه به سلیقه شما وجود دارد.
 • سایت های MP3 از مدل های درآمد غیرقانونی استفاده میکنند زیرا سایت های غیرقانونی هستند.اولین مورد این است که فایل های آلوده یا خراب را در سیستم خود دانلود می کنید. این یکی از دلایلی است که گوشی های اندرویدی بیشتر در معرض تهدیدات ویروس هستند.
 • همچنین می توانید فایل های آهنگ را از رایانه خود به دستگاه خود انتقال دهید.اما این به معنای فضای ذخیره سازی اضافی در دستگاه شما است. این بدان معناست که دستگاه اپل گرانتر است. همچنین می توانید به صورت آنلاین از پلتفرم هایی مانند یوتیوب گوش دهید. اما این به معنای تبلیغات زیاد نیز هست.
 • کاربران اپل اغلب از بیش از یک دستگاه استفاده می کنند.iPhone، iPad، iPod، MacBook و غیره مشترکین اپل موزیک با اکانت رایگان اپل موزیک برای آیفون جدید می توانند از مزایای اشتراک یا خدمات رایگان اپل خود در هر دستگاهی بهره مند شوند. شما می توانید از هر جایی به لیست های خود دسترسی داشته باشید.
 • وقتی در Apple Music مشترک می شوید، هنرمندانی که دوست دارید و به آنها گوش می دهید نیز درآمد کسب می کنند.اینگونه به آنها کمک می کنید.
 • هنگامی که مشترک Apple Music هستید، می توانید از تمام پلتفرم های فوق به سیستم متصل شوید. حتی در دستگاه های اندرویدی نیز می توانید از سرویس Apple Music استفاده کنید.
اپل موزیک رایگان

اپل موزیک رایگان

خدمات رایگان اپل برای کاربران جدید آیفون

پیشنهادات اپل شامل یک سال یا Apple TV+، سه ماه Apple Arcade و سه ماه Apple Music است.

یک سال اشتراک و اکانت Apple TV+

می‌ توانید از Apple Originals بدون آگهی لذت ببرید که هر ماه ارائه می‌ شوند، اما در صورت تقاضا در دسترس نیز هستند. این پیشنهاد را نمی توان در ترکیب با سایر پیشنهادات و طرح های آزمایشی Apple TV+ عنوان کرد.

سه ماه اپل آرکید

می ‌توانید از بیش از 100 بازی بدون تبلیغات یا خریدهای درون ‌برنامه ‌ای لذت ببرید و به حداکثر شش عضو خانواده دسترسی داشته باشید.

سه ماه اپل موزیک

اکانت رایگان اپل موزیک به کاربران جدید آیفون با اکانت رایگان اپل موزیک برای آیفون جدید، نیز اشتراک سه ماهه و اکانت اپل موزیک به صورت رایگان ارائه می شود. در واقع، این پیشنهاد برای هر کسی در دسترس است، خواه به تازگی آیفون جدید خریداری کرده باشید یا خیر. اما اگر به تازگی آیفون جدیدی تهیه کرده اید، زمان خوبی برای فعال کردن آن است.

شما نه تنها پخش موسیقی بدون آگهی را دریافت می‌ کنید، بلکه به فهرست‌ های پخش انحصاری، رادیو میزبانی شده توسط بزرگ‌ ترین نام‌ های موسیقی، ویدیوهای موسیقی نیز دسترسی دارید. برای اضافه کردن به این، شما با اکانت رایگان اپل موزیک امکان دانلود و گوش دادن به همه چیز را به صورت آفلاین دارید.

میتوانید با مراجعه به صفحه خرید اکانت اپل موزیک در مجازیاتو با کمترین قیمت ممکن اشتراک اپل موزیک بدونه محدودیت تهیه کنید.

اپل موزیک

اپل موزیک

 شرایط و ضوابط دریافت اکانت رایگان اپل موزیک برای آیفون جدید

این پیشنهادات به خرید آیفون محدود نمی شود و شامل خرید iPad، iPod touch، Apple TV یا Mac می شود. آنها همچنین باید ظرف 90 روز پس از راه ‌اندازی دستگاه جدیدتان بازخرید شوند.

هر دو اشتراک AppleTV+ و Apple Arcade شامل دسترسی به حداکثر شش عضو خانواده از طریق Family Sharing هستند.  با این حال، حتی اگر خانواده شما چندین دستگاه را خریداری کنند، فقط یک پیشنهاد می تواند توسط خانواده شما درخواست شود.

یک اشتراک ماهانه با اکانت اپل موزیک دارید به طور خودکار پس از پایان دوره آزمایشی رایگان شروع می شود مگر اینکه به صورت دستی آن را لغو کنید.  اطمینان حاصل کنید که حداقل یک روز قبل از تاریخ تمدید آن را لغو کرده اید.

اگر دوره آزمایشی رایگان یک ساله برای Apple TV+ یا دوره آزمایشی سه ماهه رایگان برای Apple Arcade را لغو کنید، دوره آزمایشی مجدداً فعال نمی‌شود و خانواده‌تان نیز دسترسی به بقیه دوره ‌های آزمایشی رایگان شما را از دست خواهند داد.

به همین ترتیب، شما همچنین باید اکانت اپل موزیک خود را در آیفون جدید، قبل از پایان دوره آزمایشی لغو کنید تا به طور خودکار شارژ نشود.

نحوه دریافت خدمات رایگان اپل

قبل از بازخرید، برای شما ضروری است که ابتدا با استفاده از اکانت اپل خود وارد دستگاه آیفون جدید خود شوید. اگر هنوز  ندارید، ابتدا باید یک Apple ID ایجاد کنید. راه های مختلفی برای استفاده از پیشنهادات آزمایشی رایگان وجود دارد.

apple music رایگان روی آیفون

apple music رایگان روی آیفون

 • از طریق ایمیل خود در iCloud

فقط ایمیل را بررسی کنید و به دنبال ایمیلی باشید که توسط اپل با موضوع به آیفون جدید خود خوش آمدید ارسال شده است. ایمیل را به پایین اسکرول کنید و پیوندهایی را پیدا کنید که می‌گویند اکنون برای اپل تی وی رایگان، اپل کرید رایگان و اپل موزیک رایگان را امتحان کنید.

اپل همچنین برای هر پیشنهاد ایمیل جداگانه ارسال می کند. بنابراین به دنبال ایمیلی باشید که توسط اپل موزیک با موضوع  اپل موزیک پلاس آیفون جدید شما به مدت 3 ماه رایگان ارسال شده است.

 • مستقیماً از طریق برنامه ها

اگر آنها را حذف کرده اید، کافی است Apple TV یا Apple Music را در App Store جستجو کنید. پس از ضربه زدن بر روی برنامه ها، پیشنهادات باید بلافاصله ارائه شوند. انتخاب کنید که یک سال رایگان برای Apple TV+ استفاده کنید و آن را رایگان برای اپل موزیک امتحان کنید.

آیا واجد شرایط دریافت امکانات آیفون جدید هستید؟

برای اینکه بتوانید از آیفون جدید خود با اکانت رایگان اپل موزیک خدمات رایگان اپل را دریافت کنید باید بدانید واجد شرایط دریافت امکانات آزمایشی رایگان هستید یا خیر. بنابراین بررسی کنید که اکانت اپل موزیک شما تایید شده است.

شما در صورتی فقط برای این پیشنهادات واجد شرایط هستید که:

 • شما آیفون جدید خود را از اپل یا نمایندگی مجاز اپل خریداری کرده اید.
 • شما آیفون جدید خود را بعد از 9 سپتامبر 2019 خریداری کرده باشید.
 • آیفون جدید شما می‌تواند بر روی جدیدترین نسخه iOS اجرا شود.

اگر نمی ‌توانید نسخه آزمایشی تبلیغاتی Apple Arcade و Apple TV+ را خرید کنید. با مراجعه به وب سایت اپل، بررسی کنید که آیا نسخه آزمایشی تبلیغاتی همچنان جاری است. با اکانت اپل خود وارد شوید. اگر وارد سیستم نشده باشید، نمی‌ توانید پیشنهادها را پس ‌خرید کنید.

iOS آیفون را به آخرین نسخه به روز کنید. بررسی کنید که آیا یکی از اعضای خانواده قبلاً از این پیشنهاد استفاده کرده است. شروع به بررسی آیفون جدید خود کنید.

این خدمات رایگان اپل راهی عالی برای کشف ویژگی ‌های آیفون جدید است.  Apple TV+، Apple Arcade و Apple Music تنها برخی از مجموعه ای از ویژگی های جالبی هستند که آیفون جدید به شما ارائه می دهد.

اگر بازهم نیاز به راهنمایی بیشتر دارید میتوانید به سایت اپل مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.