آموزش

چگونگی حذف تبلیغات یوتیوب؟

این روز ها یوتیوب به یکی از منابع اصلی برای سرگرمی و مهم تر از آن، آموزش در دنیای اینترنت تبدیل شده است و به همین دلیل خرید اکانت یوتیوب پریمیوم نیز برای دسترسی به تمام امکانات یوتیوب رواج پیدا کرده. شما تقریبا برای هر موضوع و مشکلی می توانید حداقل یک ویدئو آموزشی مناسب در یوتیوب پیدا کنید.

علاوه بر این ها، دریایی از محتوای سرگرم کننده از یوتیوبر های مختلف در سرتاسر جهان، آرشیو بزرگی از موسیقی در سبک های مختلف، پخش زنده بسیاری از رویداد های مهم جهانی و غیره همگی از امکاناتی هستند که یوتیوب در اختیار ما می گذارد؛ اما یکی از دلایلی که باعث می شود بسیاری از افراد نتوانند به راحتی از یوتیوب استفاده کنند، تبلیغات مزاحمی است که در ابتدا، وسط و انتهای بسیاری از ویدئوهای پرطرفدار پخش می شوند.

خرید اکانت یوتیوب پریمیوم می تواند شما را از شر این تبلیغات مزاحم نجات دهد و علاوه بر آن، امکانات جانبی دیگری را نیز به شما ارائه دهد. در ادامه با بهترین را چگونگی حذف تبلیغات یوتیوب آشنا می شویم.

میوانید برا کسب اطلاع درباره چگونگی کسب درآمد از یوتیوب به صفحه آن مراجعه کنید .

حذف تبلیغات یوتیوب

حذف تبلیغات یوتیوب

چگونگی حذف تبلیغات یوتیوب

در گوشه و کنار اینترنت، ترفند هایی برای حذف تبلیغات یوتیوب معرفی می شوند؛ اما مشکل این ترفندها این است که نیاز به نصب برنامه و افزونه های اضافی دارند که برای بسیاری از افراد کار سخت و پیچیده ای است. همچنین این ترفند ها فقط روی یک سیستم ممکن است کار کنند و به عنوان مثال، شما روی تلفن همراه خود همچنان باید تبلیغات یوتیوب را تحمل کنید.

در نتیجه بهترین راه چگونگی حذف تبلیغات یوتیوب، راه قانونی آن است: یعنی خرید اکانت یوتیوب پریمیوم. نکته مهم در مورد خرید اکانت یوتیوب پریمیوم این است که علاوه بر حذف تبلیغات اضافه، امکانات دیگری نیز در اختیار شما قرار می دهد که در اینجا به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

مهم ترین مزایای خرید اکانت پریمیوم یوتیوب:

  • حذف کامل تبلیغات از تمام ویدئو های یوتیوب
  • قابلیت استفاده از یک اکانت پریمیوم روی تمام دستگاه ها مثل کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل، تلویزیون هوشمند، کنسول بازی و …
  • قابلیت پخش محتوای یوتیوب در حالت بک گراند روی موبایل؛ یعنی با خارج شدن از اپلیکیشن یوتیوب، موزیک یا ویدئوی در حال پخش قطع نخواهد شد
  • قابلیت دانلود ویدئو یا موزیک از یوتیوب موزیک و استفاده از آن ها در حالت آفلاین
  • قابلیت دسترسی به Youtube originals و تماشای بیش از صد ها فیلم و سریال مختلف با بالاترین کیفیت
چگونگی حذف تبلیغات یوتیوب

چگونگی حذف تبلیغات یوتیوب

اگر میخواهید در یوتیوب کانال ایجاد کنید به صفحه چگونگی ساخت کانال یوتیوب مراجعه کنید

خرید اکانت پریمیوم یوتیوب به شکل قانونی

اشتراک یوتیوب یا همان اکانت پریمیوم یوتیوب، به شکل یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله به فروش می رسد. از آن جایی که به دلیل تحریم ها امکان خرید مستقیم اکانت پریمیوم از یوتیوب برای ساکنین ایران وجود ندارد، استفاده از وب سایت های معتبر در این زمینه مطمئن ترین راه برای خرید اکانت پریمیوم یوتیوب به شکل کاملا قانونی می باشد.

شما می توانید با مراجعه به صفحه خرید اکانت یوتیوب youtube، اکانت یوتیوب خود را با مدت زمان دلخواه خود خریداری نمایید. لازم به ذکر است که در تمام مدت اشتراک شما، تیم پشتیبانی مجازیاتو همراه شما خواهد بود و در صورت هر گونه سوال یا مشکل می توانید از آن ها کمک بگیرید.

برای کسب اطلاعات درباره اکانت یوتیوب میتوانید به سایت یوتیوب هم مراجعه کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.