آموزش

نحوه کسب در آمد از اسکیل شیر

اسکیل شیر از کاربردی ترین پلتفرم های آموزش و یادگیری است. چه در پی آموختن باشید چه آموزش دادن، اسکیل شیر گزینه مناسبی برای شما می باشد. این پلتفرم علاوه بر گزینه های متنوعی که برای آموزش مهارت های مختلف مثل عکاسی، طراحی نرم افزار، فتوشاپ و غیره در اختیارتان قرار می دهد، پتانسیل درآمدزایی نیز دارد؛ اما نحوه کسب درآمد از اسکیل شیر به چه صورت است؟ در ادامه این مقاله به بررسی پتانسیل های درآمدزایی این پلتفرم پرداخته شده است.

میتوانید برای تهیه اشتراک اسکیل شیر به صفحه خرید اکانت اسکیل شیر مراجعه کنید و با مناسب ترین قیمت اکانت خود را تهیه کنید .

کسب درآمد از اسکیل شیر

کسب درآمد از اسکیل شیر

اسکیل شیر چیست؟

SkillShare یک پلتفرم یادگیری الکترونیکی است که به ویژه برای هنرمندان دیجیتال از مبتدی تا سطح متوسط عالی است. آنها هزاران دوره ای از کارشناسان برجسته جهان در مورد هنر، عکاسی، کارآفرینی، بازاریابی و غیره دارند. اکثر کلاس های اسکیل شیر تقریبا یک ساعت طول می کشد و به بخش های 5 تا 10 دقیقه تقسیم می شوند.

تا زمانی که شما همچنان به پرداخت هزینه اشتراک خود ادامه دهید، می توانید به بسیاری از کلاس هایی که علاقه دارید دسترسی داشته باشید. با استفاده از اسکیل شیر می توانید مهارت های خود را در زمینه های متعددی ارتقا دهید و از این مهارت ها برای پیشرفت شغلی و حتی اجتماعی خود استفاده کنید؛ اما اسکیل شیر تنها به یادگیری محدود نمی شود.

اسکیل شیر بستری نیز برای آموزش دادن و تدریس فراهم ساخته است. پس اگر قصد دارید از مهارت های خود استفاده مفیدی بکنید، کسب درآمد از اسکیل شیر، بواسطه تدریس این مهارت ها به دیگران، می تواند ایده خوبی باشد.

پتانسیل کسب درآمد از اسکیل شیر

یادگیری الکترونیکی سالیانه در حال رشد است. یادگرفتن مهارت های مختلف از پشت سیستم عامل و از طریق اینترنت به جز جدایی ناپذیر زندگی ما به عنوان انسان مدرن بدل گشته است. از مهارت های بسیار ساده مثل دوخت و دوز تا آموزش های پیشرفته دانشگاهی و عملیاتی، همه از طریق پلتفرم های مختلف آنلاین در دسترس هستند.

نحوه کسب درآمد از اسکیل شیر

نحوه کسب درآمد از اسکیل شیر

این پذیرش همه جانبه جامعه از آموزش آنلاین، بدین معنا است که درخواست بالایی برای مدرسین آنلاین وجود دارد. این تقاضای بالا نیز به معنای پتانسیل بسیار مناسبی برای کسب درآمد از طریق تدریس آنلاین می باشد.

یکی از پلتفرم هایی که می توانید از آن برای برگزاری کلاس های آنلاین مختلف استفاده کنید، اسکیل شیر می باشد. کسب درآمد از اسکیل شیر و با استفاده از مهارت های تان، انتخاب بسیار خوبی است که می تواند تجربه هیجان انگیزی را برای شما رقم بزند.

چگونه به عنوان یک معلم به کسب درآمد از اسکیل شیر بپردازید؟

اولا، معلمان کدهای ارجاع حق اشتراک را دریافت می کنند که می توانند از آنها استفاده کنند تا یک حق استفاده رایگان 1 ماهه از اسکیل شیر در اختیارشان قرار بگیرد.

درآمد معلمان SkillShare به صورت ماهانه پرداخت می شود، میزان این درآمد بر اساس ارجاعات به کلاس ها و مدت زمانی که کاربران صرف تماشای ویدیوهای آموزشی شما می کنند متغیر خواهد بود.

30٪ از درآمد ماهانه اسکیل شیر برای پرداخت معلمان قرار می گیرد. کسب درآمد از اسکیل شیر به طور متوسط حدود 7 سنت در دقیقه برای کلاس های آموزشی شما خواهد بود، اما هر ماه بسته به فعالیت SkillShare نوسان می کند.

با استراتژی مناسب و ایجاد یک دنبال کننده در Skillshare می تواند از پلتفرم فراتر رود. کلاس و مطالب مرتبط خود را فعالانه طراحی کنید تا ترافیک را به وب سایت و لیست ایمیل خود هدایت کنید. به این ترتیب، حتی اگر هر ماه بیش از مبلغ کمی از Skillshare به دست نیاورید، همچنان دنبال‌کنندگان خود را برای کلاس‌ها و پیشنهادات بعدی که لزوماً با تلاش‌های Skillshare شما مطابقت ندارند، افزایش می ‌دهید.

با توجه به این نکته، ایجاد یک دنبال کننده Skillshare برای کلاس های خود می تواند از اهداف تجاری که شامل ایجاد دوره های آنلاین قوی و تبدیل شدن به یک سخنران پولی است نیز پشتیبانی کند. اگر تازه شروع کرده اید، Skillshare مانع ورود کمی دارد و شروع کارتان دشوار نخواهد بود. با صرف کمی زمان، زیر و بم پلتفرم را یاد خواهید گرفت و می توانید کسب درآمد از اسکیل شیر را شروع کنید.

بهترین کلاس ‌ها در یک ساعت اجرا محدود می ‌شوند و Skillshare یک بازار داخلی از اعضایی را برای معلمان فراهم می‌ کند که تشنه یادگیری مهارت‌های جدید هستند. علاوه بر این، مهم است که بتوانید بازدهی تلاش ‌های خود را مدیریت کنید، زیرا برای هر کلاسی که در Skillshare منتشر می‌کنید، نرخ ثابتی دریافت نمی‌کنید.

پرداخت SkillShare چگونه کار می کند؟

دو راه مستقیم برای دریافت پرداخت از Skillshare وجود دارد:

  1. برای هر ارجاع که از طریق پیوندهای ارجاع شخصی به پلتفرم Skillshare ارسال می کنید، 10 دلار کمیسیون دریافت خواهید کرد.
  2. بخشی از سود ماهانه Skillshare را بر اساس چند دقیقه تماشای افراد در رابطه با کلاس های Skillshare خود دریافت خواهید کرد.

اساساً برای کسب درآمد از اسکیل شیر نیاز است تا به همان اندازه که کلاس‌های خود را تبلیغ می‌کنید، پلتفرم را نیز تبلیغ کنید تا درآمدی را که از تلاش ‌های مرتبط به دست می‌ آورید افزایش یابد.

به عنوان یک معلم، به ازای تعداد دقایقی که دانش آموزان در کلاس های خود در هر ماه تماشا می کنند، حقوق دریافت می کنید. معلمان معمولاً بین 0.05 تا 0.10 دلار در هر دقیقه تماشا درآمد دارند. این بدان معناست که اگر دانش آموزان شما 10 هزار دقیقه از کلاس شما را در ماه اول تماشا کنند، بین 500 تا 1000 دلار درآمد کسب خواهید کرد. اگر 1000 دانش آموز کلاس شما را تماشا کنند، این فقط 10 دقیقه زمان تماشای هر دانش آموز خواهد بود.

اسکیل شیر

اسکیل شیر

چه چیزی در Skillshare پرطرفدارتر است؟

کسب درآمد از اسکیل شیر به طور مستقیم وابسته به استقبال مخاطبین از محتواهای آموزشی شما می باشد. هر چه تعداد بینندگان و دقایق تماشای ویدیوی شما بالاتر رود، به تبع درآمدتان نیز افزایش می یابد. در نتیجه تولید محتواهای پرطرفدار، می تواند انتخاب معقولی باشد.

درک این نکته مهم است که برخی از موضوعات به طور اجتناب ناپذیری از سایر موضوعات در Skillshare موفق تر خواهند بود. شما باید مخاطبان عمومی Skillshare را در ذهن داشته باشید: عمدتاً افرادی که به دنبال یادگیری چیزهای جدید قابل اجرا در یک محیط حرفه ای هستند، مخاطبان پیگیرتری هستند و با هدف قرار دادن آن ها، می توانید کسب درآمد از اسکیل شیر را افزایش دهید.

با این حال، کلاس های زیادی نیز وجود دارد که هدف آنها کمک به افراد برای یادگیری مهارت های جدید از نظر سرگرمی است. صرف نظر از این موضوع، بیشترین موفقیت و درآمد را با تمرکز بر موضوعات مورد تقاضا و پرطرفدار خواهید داشت. Skillshare فهرستی از ایده ‌های کلاس به‌ روزرسانی شده را منتشر می ‌کند و از معلمان دعوت می‌ کند تا از طریق ایمیل برای همکاری در ایده ‌های موضوع کلاس با یکدیگر تماس بگیرند.

این امر می تواند به ارتقای تجربه کاربری و کسب درآمد از اسکیل شیر شما تاثیر مثبتی اعمال کند؛ بنابراین مطمئن شوید که از آنها استفاده می کنید.

بهترین شیوه برای افزایش کسب درآمد از اسکیل شیر

Skillshare از نظر نوع کلاس هایی که اجازه انتشار در پلتفرم خود را می دهند بسیار انعطاف پذیر است. با این حال، چند دستورالعمل وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید تا در وضعیت خوبی باقی بمانید:

  • آموزشی باشید، نه اینکه خود را تبلیغ کنید یا افراد را با طرح های زردی مثل «سریع پولدار شوید» فریب دهید.
  • حداقل 10 دقیقه محتوای ویدیویی منتشر کنید. برای آموزش مطالب طولانی تر بهتر است تا حدود 60 دقیقه محتوای ویدیویی آماده کنید.
  • یک پروژه کلاسی طراحی کنید و مخاطبان خود را درگیر نگه دارید.
  • دستورالعمل های جامعه را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.