آموزش

چگونه برنامه Spotify Premium را دانلود کنم؟

دانلود برنامه spotify premium لذت گوش سپردن به موسیقی را چند برابر می‌کند زیرا با استفاده از آن هرلحظه می‌توانید به آهنگ‌های موردعلاقه خود دسترسی داشته باشید. بهترین راه برای دانلود spotify premium APK و خرید اشتراک آن کدام است؟

spotify premium APK بهترین برنامه پخش موسیقی

spotify یک سرویس پخش موسیقی freemium است که می‌توانید از آن به‌صورت رایگان یا پولی استفاده کنید. تشنگی خود برای گوش سپردن به موسیقی را با دانلود نرم‌افزار spotify premium برای اندروید رفع کنید. طبق آمار ثبت‌شده توسط spotify تاکنون میلیون‌ها نفر از این برنامه برای گوش دادن به آهنگ استفاده کرده‌اند که یک آماره خیره‌کننده است. طبق بررسی‌هایی که در سال 2015 انجام گرفت، مشخص شد حدود 60 میلیون نفر از این برنامه استفاده می‌کنند که حدوداً 15 میلیون نفر آن‌ها برای بهره‌مندی از امکانات بیشتر spotify، اشتراک آن را خریداری کرده‌اند.

همان‌گونه که پیش‌تر اشاره کردیم، شما می‌توانید از spotify به‌صورت رایگان یا با پرداخت پول استفاده کنید. نسخه رایگان آن محدودیت‌هایی برای شما به همراه دارد اما در spotify premium تقریباً هیچ محدودیتی ندارید. معمولاً برای گوش سپردن به آهنگ‌های مختلف باید هزینه خرید آن را پرداخت کنیم که مقرون‌به‌صرفه نیست. با دانلود spotify premium بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، می‌توانید از شنیدن جدیدترین آهنگ‌های روز دنیا که به سبک یا خواننده آن علاقه‌مندید، لذت ببرید.

اگر برنامه spotify premium را دانلود کنید، همه امکانات برنامه پولی spotify به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر برای تهیه اشتراک موسیقی خود بین اپل موزیک و اسپاتیفای تردید دارید میتوانید به مطلب مقایسه کامل اسپاتیفای و اپل موزیک مراجعه کنید تا بررسی کاملی روی این موارد انجام دهید .

برنامه اسپاتیفای

برنامه اسپاتیفای

spotify premium APK چگونه برنامه‌ای است؟

تا به اینجا بیشتر درباره نسخه‌های مختلف spotify صحبت کردیم، حال وقت آن رسیده که روی برنامه بی‌نظیر spotify premium APK متمرکز شویم. spotify premium APK جدیدترین نسخه تولیدشده توسط spotify است که به‌نوعی می‌توان آن را نسخه اصلاح‌شده spotify premium به شمار آورد. در این نسخه همه محدودیت‌های موجود در spotify premium برداشته‌شده‌اند و شما به‌صورت رایگان می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد برنامه spotify premium APK

کارایی برنامه spotify premium مانند نسخه پیشین آن است و تنها یک گزینه باعث تمایزش شده است. در این برنامه یک حالت با عنوان spotify MOD قرار دارد که باعث شده بیشتر افراد برای دانلود spotify premium APK تمایل پیدا کنند.

جذاب‌ترین ویژگی نسخه spotify premium APK استفاده از امکانات پولی نسخه‌های قبل به‌صورت رایگان است. در ادامه به بیان سایر ویژگی‌های خارق‌العاده این نسخه پخش‌کننده موسیقی می‌پردازیم.

 • عدم پخش تبلیغ حین پخش آهنگ

پخش تبلیغ بین برنامه‌ها یکی از بهترین راه‌های درآمد است اما حتماً شما هم از شنیدن تبلیغ حین گوش دادن به موسیقی آزرده شده‌اید. معمولاً در نسخه رایگان همه برنامه‌ها مانند سریال و فیلم تلویزیونی، تبلیغ پخش می‌شود اما در نسخه رایگان spotify premium APK هیچ تبلیغی پخش نمی‌شود. پخش نشدن تبلیغ باعث می‌شود به حالت روحی شما ضربه ناگهانی وارد نشود و بیشتر از موسیقی لذت ببرید.

 • رد کردن آهنگ‌ها بدون محدودیت در تعداد

یکی از مشکلات آزاردهنده‌ای که در نسخه‌های قبلی spotify وجود داشت، محدودیت در رد کردن آهنگ است. شما می‌توانید با دانلود برنامه spotify premium برای اندروید آهنگ‌هایی که باسلیقه شما مطابقت ندارند را رد کنید؛ البته بدون اینکه به تعداد آن‌ها اهمیت دهید. در نسخه‌های قبلی شما تنها اجازه داشتید 6 آهنگ را در یک ساعت رد کنید.

میتوانید برای تهیه اشتراک اسپاتیفای به صورت قانونی به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم مراجعه کنید .

دانلود برنامه اسپاتیفای

دانلود برنامه اسپاتیفای

 • بدون نیاز به root کردن گوشی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که با دانلود برنامه spotify premium برای اندروید از آن بهره‌مند می‌شوید و کار شمارا ساده کرده، عدم نیاز به root کردن تلفن همراه است. استفاده از برنامه‌هایی که به روت کردن تلفن همراه نیازی ندارند بهتر است زیرا این امر گاهی باعث وارد آمدن آسیب به گوشی شما می‌شود.

 • به آهنگ موردعلاقه خود گوش کنید

سیستم spotify رایگان این‌گونه است که باید یک لیست را انتخاب کنید و مجبورید به همه آهنگ‌های موجود در آن گوش کنید و البته 6 آهنگ را در یک ساعت رد کنید. در spotify premium APK شما می‌توانید از هر لیست پخش موسیقی، آهنگ موردعلاقه خود را انتخاب کنید. مطمئناً داشتن یک لیست از جدیدترین آهنگ‌های موردعلاقه هر شخص، احساس بهتری به او منتقل می‌کند.

 • کیفیت پخش آهنگ را خودتان انتخاب کنید

در نسخه رایگان spotify premium شما فقط اجازه دارید که آهنگ‌های را باکیفیت 128 کیلوبیت در ثانیه گوش کنید. در spotify premium APK شما می‌توانید کیفیت آهنگ‌های پخش‌شده را انتخاب کنید. برای هر آهنگ دو کیفیت 128 و 320 کیلوبیت در ثانیه وجود دارد که در تنظیمات اصلی می‌توانید به‌دلخواه یکی از آن‌ها را به‌عنوان پیش‌فرض برنامه انتخاب کنید.

 • بدون اینترنت به آهنگ موردعلاقه خود گوش بسپارید

در نسخه‌های قدیمی spotify امکان باز کردن نرم‌افزار بدون اتصال به اینترنت وجود نداشت. اگر می‌خواهید در هر جا و هرزمان قادر به پخش موسیقی باشید، نسخه spotify premium APK را نصب کنید. در این نسخه شما می‌توانید آهنگ موردنظر خود را دانلود کرده و هنگامی‌که به اینترنت دسترسی نداشتید، به‌صورت آفلاین آن را پخش‌کنید.

 • امکان جست‌وجوی سریع و پیشرفته برای کاربر

در برنامه‌های آنلاین پخش موسیقی به‌منظور جذب همه سلیقه‌ها، می‌توان انواع آهنگ از بی‌کلام گرفته تا سنتی و رپ را پیدا کرد. این امر باعث شده که افراد برای پیداکرده آهنگ‌های موردعلاقه خود وقت بیشتری اختصاص دهند و البته گاهی ممکن است نتیجه نهایی برای آن‌ها جالب نباشد. با دانلود spotify premium APK شما می‌توانید از قابلیت جست‌وجوی پیشرفته این برنامه استفاده کرده و در مدت‌زمان کوتاهی آهنگ‌های موردعلاقه خود را پیدا کنید. با این اوصاف دیگر نیازی نیست که وقت زیادی به جست‌وجوی آهنگ اختصاص دهید.

اگر میخواهید اطلاعاتی درباره سرویس گرین روم اسپاتیفای کسب کنید میتوانید به مطلب گرین روم اسپاتیفای چیست ؟ مراجعه کنید .

چگونگی دانلود spotify

چگونگی دانلود spotify

چگونه برنامه spotify premium را دانلود و نصب کنیم؟

به دلیل اینکه برخی از کاربران در مورد نحوه دانلود برنامه spotify premium با مشکل مواجه شده‌اند، در این بخش به نحوه دانلود آن برای اندروید می‌پردازیم.

 1. برنامه spotify premium را دانلود کنید. ( برای دانلود اسپاتیفای نسخه اندروید میتوانید از لینک استفاده کنید ) .
 2. به settings، security، device administrator، enable installation رفته و گزینه نصب برنامه از منابع غیر از Google Play را فعال کنید.
 3. برنامه spotify premium که در File Manager وجود دارد را بازکرده و گزینه نصب آن را انتخاب کنید.
 4. تلفن همراه شما باقی کارها را انجام داده و برنامه را نصب می‌کند. الآن می‌توانید spotify premium APK را بازکرده و از آن استفاده کنید.

به‌منظور نصب spotify premium APK روی ویندوز باید به روش زیر عمل کنید:

 1. برنامه spotify premium را دانلود کنید. ( برای دانلود اسپاتیفای نسخه دسکتاپ میتوانید از این لینک استفاده کنید )
 2. شبیه‌ساز اندروید را دانلود و نصب کنید. با استفاده از حساب گوگل خود به برنامه واردشده و یک شبیه‌ساز bluestacks را بر روی رایانه اجرا کنید.
 3. روی فایل spotify premium APK کلیک راست کرده و گزینه open with bluestacks apk installer را انتخاب کنید.
 4. وقتی مراحل نصب به پایان برسد، یک shortcut بر روی صفحه اصلی ایجاد می‌شود. حال می‌توانید برنامه را بازکرده و پس از ثبت‌نام، به آهنگ موردعلاقه خود گوش بسپارید.

خرید اشتراک spotify premium از سایت مجازیاتو

در صورت دانلود نرم‌افزار spotify premium برای اندروید می‌توانید از امکانات رایگان آن استفاده کنید؛ اما اگر قصد داشته باشید به‌صورت ویژه از این برنامه استفاده کنید باید اشتراک آن را بخرید. انجام این امر به‌طور مستقیم از داخل ایران بسیار دشوار است زیرا امکان ارسال ارز از بانک‌های داخلی به خارج از کشور وجود ندارد. سایت مجازیاتو به شما کمک می‌کند که اشتراک برنامه‌های موردعلاقه خود را خریداری کنید.

سایت‌های زیادی برای فروش چنین اشتراکی فعالیت دارند اما در سایت مجازیاتو  شما می‌توانید اشتراک‌ها را حتی به صورت تمام اختصاصی هم دریافت کنید . همچنین شما می‌توانید لذت استفاده از امکانات ارائه‌شده در سایت‌ها و برنامه‌های مجازی که توسط کشورهای خارج تولیدشده‌اند را با مجازیاتو تجربه کنید.

میتوانید برای کسب اطلاعات کامل از اسپاتیفای دو کاربره به مطلب spotify due چیست ؟ مراجعه کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.