آموزش

چگونه می‌توانم وضعیت اپل موزیک خود را ببینم؟

آگاه شدن از وضعیت اپل موزیک خودتان کار بسیار آسانی هست. این سرویس به‌صورت پیش‌فرض در برنامه موزیک شما قرار دارد و می‌توانید خیلی سریع از آن استفاده کنید. Apple Music این امکان را می‌دهد تا بیش از 90 میلیون آهنگ در صورت تقاضا در دستگاه پخش شود.

با استفاده از این سرویس شما عزیزان می‌توانید در هرکجا که هستید و هرزمانی که مایل باشید موسیقی موردعلاقه خود را گوش کنید. این یعنی دقیقاً همان چیزی که می‌پسندید را گوش دهید. این برنامه همه آهنگ‌های موردعلاقه شمارا در خود ذخیره می‌کند و مثل یک هوش مصنوعی آهنگ‌های موردعلاقه شمارا نمایش می‌دهد.

اپل موزیک چیست؟

اپل موزیک یک سرویس کاملاً جدیدی هست که اپل آن را عرضه کرده است که با استفاده از این سرویس می‌توانید به آهنگ‌های بسیار زیادی گوش دهید. بدون پرداختن هزینه می‌توانید از این سرویس استفاده کنید. اپل موزیک به‌صورت پیش‌فرض در برنامه موزیک شما هست که خیلی راحت و سریع می‌توانید از آن استفاده کنید.

با استفاده از این سرویس و خرید اشتراک اپل موزیک می‌توانید به مجموعه بزرگی از آهنگ‌های متفاوت گوش دهید و وضعیت اپل موزیک خود را در دست بگیرید و نیازی نیست که برای هر آهنگ به‌صورت مجزا هزینه‌ای پرداخت کنید، با پرداخت مبلغی مشخص در اشتراک این سرویس می‌توانید به تعداد خیلی زیادی از آهنگ‌ها دسترسی پیدا کنید. این سرویس پس از راه‌اندازی به‌سرعت محبوبیت پیدا کرد و تنها در شش ماه از مرز 10 میلیون مشترک گذشت. این سرویس تا فوریه 2022 دارای 98 میلیون مشترک در سراسر جهان است.

اگر برای تهیه اشتراک موزیک خود شک دارید که اشترک کدام یک از برنامه ها را تهیه کنید میتوانید به مطلب مقایسه تمامی اکانت های موزیک مراجعه کنید .

وضعیت apple music

وضعیت apple music

روش‌های آگاهی از وضعیت برنامه اپل موزیک

برنامه اپل موزیک همچون دیگر برنامه‌هایی که روی آیفون و آی پد نصب می‌گردد بر روی صفحه اصلی آیفون یا Home Screen آن ذخیره می‌شود.

در این صورت پس از نصب کردن این اپلیکیشن روی دیوایستان آیکون آن را روی صفحه اصلی گوشی‌تان می‌بینید، نرم‌افزار را بازکنید. بعد از وارد شدن به نرم‌افزار با صفحه‌ای روبه‌رو هستید که دارای دو گزینه هست، گزینه اول دسترسی پیدا کردن به پخش شدن آهنگ‌های ذخیره‌شده در حافظه دیو ایستان را برایتان مهیا می‌کند، اما گزینه دوم آهنگ‌های آیتونز استور را برایتان فراهم می‌آورد.

سپس با انتخاب کردن گزینه اول می‌توانید آهنگ‌هایی که در حافظه آیفون خودتان ذخیره کرده‌اید را پخش‌کنید و با بهره‌گیری از گزینه دوم می‌توانید به آیتونز استور بروید و در این سرویس به موزیک‌های متفاوتی برسید و دسترسی داشته باشید و این‌گونه وضعیت اپل موزیک خود را چک کنید. یکی از صفحاتی که در هنگام کار کردن با نرم‌افزار اپل موزیک حتماً با آن مواجه می‌شوید پیشنهادی است که برای خریدن اشتراک در این نرم‌افزار وجود دارد.

چگونه می‌توانیم به آهنگ‌های اپل موزیک دسترسی پیدا کنیم؟

خریدن اشتراک اپل موزیک دارای مزیت‌هایی هست زیرا با خریدن اشتراک این نرم‌افزار می‌توانید پس از ورود به سرویس آیتونز استور بدون اینکه هزینه‌ای بپردازید به‌صورت کاملاً رایگان به همه آهنگ‌های این سرویس دسترسی داشته باشید و آهنگ‌ها را باعلاقه گوش دهید.

ویژگی فوق‌العاده‌ای که اپل موزیک دارد این موضوع است که به همه کاربرانش اشتراک سه‌ماهه رایگان می‌دهد. به همین جهت پس از نصب کردن این نرم‌افزار تا 3 ماه می‌توانید به‌صورت مجانی و رایگان از سرویس آیتونز استور استفاده نمایید و رایگان به همه آهنگ‌های این سرویس دسترسی پیدا کنید.

هنگامی‌که آهنگی در حال پخش است، نوار “در حال پخش” در بالای نوار پیمایش پایین ظاهر می‌شود. هنگام مشاهده، بخش Now Playing به کاربران امکان می‌دهد آهنگی را به کتابخانه خود اضافه کنند، آن را در دستگاه خود دانلود کنند و آهنگ را دوست داشته باشند یا نپسندند تا پیشنهاد‌ها را در برگه “Listen Now” بهبود بخشند. سایر عملکردهای بخش “در حال پخش” شامل توانایی کنترل موسیقی بعدی و قرار دادن آهنگ‌ها در حالت زدن یا تکرار است.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند اشعار آهنگی را که در حال گوش دادن به آن هستند، از طریق کارتی که اکنون در حال پخش است، مشاهده کنند که متن آهنگ را به‌صورت زنده بازمان پخش آن برای کاربر نمایش می‌دهد. هر صفحه هنرمند دارای یک بنر و یک دکمه هست که به‌صورت خودکار در اطراف هنرمند یک ایستگاه رادیویی به وجود می‌آورد.

اگر میخواهید بدانید چگونه به بیشترین آهنگ های پخش شده خود در اپل موزیک دسترسی داشته باشید میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید .

مشاهده وضعیت اپل موزیک

مشاهده وضعیت اپل موزیک

کاربران همچنین می‌توانند آهنگ‌ها، هنرمندان و آلبوم‌های خود را که بیشترین پخش‌شده را در کل سال پخش کرده‌اند، از طریق قابلیتی به نام Apple Music Replay که در تب «اکنون گوش کن» قابل‌دسترسی است، مشاهده کنند.

برنامه اپل موزیک درگوشی آیفون چگونه است؟

برنامه Apple Music برای گوشی‌های آیفون و آی پدها یک فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شود که برای دریافت کردن و شنیدن آهنگ‌ها ساخته‌شده است و می‌توانید آهنگ‌ها را دانلود کنید و یا از طریق رابط‌هایی که در زیر اشاره‌شده دانلود کنید.

Apple Music از پنج تب تشکیل‌شده است: “Library”، “Listen Now”، “Browse”، “Radio” و “Search”. برگه «کتابخانه» مجموعه موسیقی کاربر را با گزینه‌هایی برای مشاهده آهنگ‌های «فهرست‌های پخش»، «هنرمندان»، «آلبوم‌ها»، «آهنگ‌ها» یا «موسیقی دانلود شده» نشان می‌دهد.

روش‌های عضویت در اپل موزیک

عضو شدن در Apple Music به کارت اعتباری از شرکت‌هایی مانند ویزا و… نیاز دارد که برای کاربران ایرانی کمی دشوار است، اما حتماً راه بسیار آسان‌تری هم وجود دارد. کاربران می‌توانند با داشتن یک گیفت کارت آیتونز، 3 ماهه به‌صورت کاملاً رایگان و مجانی کار خود را شروع کنند و پس‌ازآن به‌صورت ماهیانه خریداری نمایند. لازم هست زمان پرداخت کردن هزینه ماهیانه، کد گیفت کارت یا حسابی که قبلاً گیفت کارت را در آن وارد کردین را انتخاب کنید.

اگر براتون سوال هست که آیا اپل موزیک و آیتیونز یکی هستند؟ میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید تا توضیحات کاملی درمورد هرکدام دریافت کنید .

چگونگی مشاهده وضعیت اپل موزیک

چگونگی مشاهده وضعیت اپل موزیک

چگونه می‌توانیم آهنگ‌های موردعلاقه خود را در اپل موزیک لایک کنیم؟

یکی دیگر از مزیت‌ها و فواید اپل موزیک در آیفون لایک کردن آهنگ‌های متفاوت می‌باشد. کاربران با استفاده از این برنامه می‌توانند آهنگ‌های موردپسندشان را لایک نمایند. در این صورت Apple Music با توجه به موسیقی‌هایی که انتخاب و لایک شده است می‌تواند سلیقه شما و نوع آهنگی را که دوست دارید حدس بزند‌ و همچنین خواننده موردنظرتان را به شما عزیزان پیشنهاد ‌کند.

کاربران اپل موزیک می‌توانند از طریق ویژگی «بازپخش» به چند روش به داده‌های خود دسترسی داشته باشند. برای دسترسی ساده به لیست پخش 100 آهنگی که بیشتر پخش‌شده است، به تب “Listen Now” در برنامه Apple Music بروید و به پایین صفحه بروید. پس‌ازآن، Replay خود را خواهید دید. برای دسترسی به جزئیات بیشتر درباره هنرمندان و آلبوم‌هایی که بیشتر گوش‌داده‌اید، باید در مرورگر به Replay.Music.Apple.com (یا Music.Apple.com/Replay) بروید.

اگر قبلاً وارد سیستم نشده‌اید، صفحه از شما می‌خواهد که با Apple ID وارد شوید یا از انگشت شست خود برای ورود به سیستم استفاده کنید. این صفحه به شما نشان می‌دهد که چند ساعت موسیقی گوش‌داده‌اید، تعداد هنرمندان مختلفی که بررسی کرده‌اید و تعداد آلبوم‌هایی که پخش کرده‌اید را برایتان مشخص می‌کند.

خریدن اکانت اپل موزیک در کشورمان ایران امکان‌پذیر هست تا شما کاربران گرامی با خیال آسوده از آن‌ها بهره‌مند شوید. برای خرید این سرویس سایت‌های متفاوتی وجود دارد اما این نکته مهم‌ هست که از کدام سایت معتبر اشتراک خریداری شود. سایت مجازیاتو یک فروشگاهی بااعتبار بالا است که سابقه زیادی دارد و دارای محبوبیت فراوان است و این امر باعث شده که طرفداران بسیاری نیز داشته باشد. کاربران می‌توانند درنهایت ارامش از آن خرید نمایید.

برای تهیه اشتراک پرمیوم اپل موزیک میتوانید به صفحه خرید اشتراک اپل موزیک مراجعه کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.