نقد و بررسی

Flaticon چیست؟

فلت ایکون

سایت Flaticon یکی از وب سایت‌هایی است که می‌توانید از طریق آن اقدام به دانلود آیکون کرده و از طریق این وب سایت به هزاران آیکون رایگان دسترسی پیدا کنید. همان طوری که از نام سایت فلت آیکون می‌توان حدس زد، آیکون‌هایی که در فلت آیکون عرضه می‌شود به صورت تخت و با طراحی ساده قابل دانلود و استفاده هستند.

اگر بخواهیم در مورد مفهوم آیکون تخت ساده اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم باید گفت که آیکون‌های Flat به نحوی هستند در آن شاهد ترکیبی از رنگ‌های مسطح هستیم. همچنین در این آیکون‌ها کمترین کنتراست وجود دارد.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به Flaticon انداخته و در مورد ویژگی‌های این وب سایت اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا در مورد مزایا دانلود آیکون از Flaticon صحبت کرده و همچنین در نهایت بیان کنیم که چگونه می‌توانید اقدام به خرید اشتراک پریمیوم فلت آیکون کنید.

خرید اکانت پریمیوم فلت آیکون

 

ویژگی‌های فلت آیکون چیست؟

پس از آن که به این سؤال بسیار مهم پاسخ دادیم که فلت آیکون چیست، حال نیاز است تا در مورد ویژگی‌ها و مزایا سایت Flaticon اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. از مهم‌ترین مزایا دانلود از فلت آیکون، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آیکون‌های زیبا و متنوع

بدون هیچ شک و تردیدی، مهم‌ترین پارامتری که برای انتخاب آیکون باید به آن توجه داشته باشید، زیبایی این آیکون‌ها است. در واقع هیچ کاربردی از آیکونی که طراحی و ظاهر بدی دارند، حتی اگر رایگان باشند، استفاده نمی‌کنند. در همین راستا Flaticon به کاربران آیکون‌های متنوع و زیبا را ارائه می‌دهند. همچنین این وب سایت به جای ارائه طرح‌های سه بعدی حجیم، آیکون‌های فلت را به شما ارائه می‌دهند.

دسترسی رایگان به حجم بسیار زیادی از آیکون‌ها

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث محبوبیت Flaticon برای دانلود از فلت آیکون شده این است که در این سایت اکثر آیکون‌ها به صورت رایگان به شما ارائه می‌شود. البته در کنار آیکون‌های رایگان شاهد آیکون‌های پریمیوم و پولی نیز هستیم اما شما می‌توانید در اکثر مواقع با استفاده از آیکون‌های رایگان این وب سایت نیاز خود را برطرف کنید.

پایگاه داده عظیم از آیکون‌ها

ویژگی دیگری که باعث محبوبیت سایت Flaticon شده، یک پایگاه داده عظیم این وب سایت است. در واقع اگر در سایت فلت آیکون ثبت نام کنید، می‌توانید به حجم گسترده‌ای از آیکون‌های متنوع دسترسی پیدا کرده و از این نمادها استفاده کنید.

سایت Flaticon

تنوع آیکون‌های موجود در این وب سایت به نحوی است که اگر شما یک عبارت ساده را در Flaticon جستجو کنید، می‌توانید به نمادهای متنوعی در آن زمینه دسترسی پیدا کرده و از این آیکون‌ها استفاده کنید.

همچنین موضوع دیگری که در مورد Flaticon باید به آن توجه داشته باشید این است که در این وب سایت شاهد عرضه پکیج آیکون‌ها به صورت گروهی هستیم. استفاده از پکیج‌ها باعث می‌شود که بتوانید به راحتی آیکون‌های مرتبط با نیاز خود را با طراحی یکپارچه پیدا و از این نمادها استفاده کنید.

راحتی استفاده از سایت Flaticon

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که فلت آیکون دارد و باعث محبوبیت این وب سایت شده، راحتی استفاده از این سرویس است. در واقع روند پیدا کردن آیکون و استفاده از این نمادها از طریق Flaticon به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

به منظور دانلود از فلت آیکون تنها کافی است تا یک آیکون مناسب پیدا و روی آن کلیک کنید. سپس باید اندازه آیکون مورد نظر خود را انتخاب کرده و اقدام به دانلود نماد کنید. موضوع دیگری که در مورد سایت Flaticon باید به آن توجه کنید این است که اگر در این وب سایت ثبت نام کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا پکیج کامل آیکون‌های مورد نظر خود را دانلود و از این طریق به حجم بسیار زیادی از آیکون‌های یکپارچه دسترسی پیدا کنید.

در نهایت نیز باید به این موضوع توجه کنید که اگر شما کاربران غیر پریمیوم فلت آیکون هستید، فقط می‌توانید تعداد محدودی از آیکون را از طریق Flaticon دانلود کنید. به منظور حل این مشکل و دانلود بدون محدودیت از فلت آیکون، می‌توانید اکانت خود را تبدیل به حساب پریمیوم کنید.

- دانلود از فلت آیکون

فرمت‌های متنوع آیکون

یکی از سوالاتی که از سوی کاربران پرسیده می‌شود این است که فرمت فایل‌های فلت آیکون چیست. در پاسخ به این سؤال باید گفت که در فلت آیکون شما می‌توانید نمادها را با فرمت‌های مختلفی مثل PNG یا EPS دانلود کنید. در صورتی که قصد دارید تا از آیکون‌های با فرمت PNG استفاده کنید، می‌توانید آیکون‌ها را در اندازه‌های 16 پیکسل، 24 پیکسل، 32 پیکسل تا 512 پیکسل دانلود کنید. همچنین می‌توانید آیکون مورد نظر خود را سفارشی کرده و از رنگ آن را انتخاب کنید.

اکانت پریمیوم در سایت Flaticon

همان طوری که بیان کردیم شما در فلت آیکون می‌توانید به صورت رایگان از خدمات این مجموعه استفاده کنید. با این وجود در این وب سایت امکان ایجاد اکانت پریمیوم نیز وجود دارد.

نکته مهمی که باید بدانید این است که اگر اکانت رایگان داشته باشید، می‌توانید آیکون‌های رایگان را دانلود و از آن‌ها استفاده کنید. این در حالی است که اگر اکانت خود را پریمیوم کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید به تمامی آیکون‌ها بدون محدودیت دسترسی پیدا کرده و از این طریق از نمادها استفاده کنید.

ساخت اکانت Premium در سایت فلت آیکون در ایران

پس از آن که بیان کردیم که فلت آیکون چیست، حال لازم است تا در مورد ساخت اکانت پریمیوم اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. در صورتی که قصد ارتقا اکانت خود را دارید، تنها کافی است تا پلن مورد نظر خود را انتخاب و سپس از طریق گیفت کارت ویزا پرداخت را انجام دهید. در این بین به دلیل محدودیت‌ها و تحریم‌هایی علیه مردم ایران وجود دارد، امکان خرید پلن اکانت پریمیوم به صورت مستقیم وجود ندارد.

ویژگی‌های فلت آیکون چیست؟

در چنین شرایطی می‌توانید از خدمات سایت مجازیاتو برای خرید اشتراک پریمیوم فلت آیکون استفاده کنید. اگر بخواهیم در مورد ویژگی‌های فروشگاه مجازیاتو اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم باید گفت که در مجموعه مجازیاتو این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید اکانت پریمیوم فلت آیکون را به راحتی و با پرداخت ریالی خریداری کنید.

همچنین اکانتی که از طریق سایت مجازیاتو به شما ارائه می‌شود کاملاً قانونی بوده و به هیچ عنوان با مشکل خاصی به منظور استفاده از این اکانت مواجه نخواهید شد. همچنین لازم به ذکر است که پس از پرداخت هزینه خرید اکانت پریمیوم به سایت مجازیاتو، اکانت شما به صورت فوری و کاملاً قانونی به شما ارائه می‌شود. تمامی این موارد در کنار هم باعث شده تا افرادی که قصد خرید اکانت پریمیوم فلت آیکون را دارند، بتوانند به راحتی از طریق سایت مجازیاتو به این هدف دست پیدا کنند.

حرف آخر

سایت Flaticon وب سایتی مناسب برای طراحان است و شما می‌توانید از طریق این سایت به حجم گسترده‌ای از آیکون‌ها دسترسی پیدا کرده و از این نمادها برای طراحی وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها استفاده کنید.

در نهایت نیز برای استفاده کامل از خدمات فلت آیکون بهتر است تا اکانت خود را پریمیوم کرده و از این طریق بدون محدودیت به تمامی آیکون‌های موجود در Flaticon دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.