آموزش

چگونگی کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای

چگونگی کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای

کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای یکی از علت‌هایی است که کاربران را به خرید اکانت اسپاتیفای و ورود به این برنامه مشتاق می‌کند. با استفاده از روش‌های کسب درآمد از برنامه اسپاتیفای افراد می‌توانند در کنار پرداختن به موزیک‌ها و گوش دادن به بهترین‌ آهنگ‌های دنیا از این را درآمد کسب کنند و سرگرمی و کار را با هم داشته باشند.

اگر مایل هستید درباره کسب درآمد از اسپاتیفای بیشتر بدانید و با شناخت راه‌های کسب درآمد از اسپاتیفای شما نیز برای این کار اقدام کنید، ما در این مقاله به بررسی کسب درآمد از پلی لیست پرداخته‌ایم.

روش‌های کسب درآمد از برنامه اسپاتیفای

کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای کار دشواری نیست به شرط آنکه راه و روش کار را بشناسید و بتوانید با خرید ا‌کانت اسپاتیفای و ایجاد پلی لیست، شروع به کسب درآمد از اسپاتیفای کنید

3 راه اصلی برای شروع کسب درآمد از پلی لیست Spotify که متعلق به شما است وجود دارد، با این حال، قدم اول مسلماً مهم‌تر از بقیه موارد است، شما باید یک لیست پخش خوب با شنوندگان واقعی داشته باشید.

برای کسب درآمد از لیست‌های پخش Spotify، باید تعداد فالوورهای لیست پخش را با شنوندگان واقعی افزایش دهید. راه‌های کسب درآمد از اسپاتیفای قبل از اینکه مستقیماً از هنرمندان برای قرار دادن آهنگ‌ها، بررسی آهنگ‌های ارسالی، یا فروش لیست پخش خود پول دریافت کنید، نیاز به داشتن فالوور واقعی دارد.

روش‌های کسب درآمد از برنامه اسپاتیفای

3 راه اصلی برای کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای عبارتند از:

 • برای قرار دادن آهنگ مستقیماً از هنرمندان پول دریافت کنید
 • با بررسی آهنگ ارسالی پول دریافت کنید
 • لیست پخش خود را به شخص دیگری بفروشید

راه‌های دیگری هم برای کسب درآمد از فهرست‌های پخش وجود دارد، اما اینها اصلی‌ترین راه‌ها هستند. باز هم باید تاکید کرد که ابتدا باید تعداد فالوورهای لیست پخش خود را با شنوندگان واقعی و فعال افزایش دهید.

1.  از لیست‌های پخش Spotify با قرار دادن آهنگ‌ هنرمندان درآمد کسب کنید

یکی از اساسی‌ترین راه‌ها برای کسب درآمد از لیست پخش Spotify، فروش مستقیم مکان‌های موجود در لیست پخش خود به هنرمندان، شرکت‌ها یا مدیران هنرمندان است. بدین ترتیب با دریافت پول، آهنگ آنها را در لیست خود قرار می‌دهید.

قرار دادن این آهنگ‌ها در لیست پخش می‌تواند تجربه بسیار بدی برای شنوندگانی باشد که فالوور لیست پخش شما هستند، زیرا لیست پخش شما می‌تواند در نهایت به یک پلی لیست نامرتب سرشار از هنرمندانی تبدیل شود که برای حضور در آنجا پول پرداخت کرده‌اند. این درحالی است که فالوورها انتظار دارند پلی لیست شما پر از آهنگ هنرمندانی باشد که واقعاً دوست دارید و توصیه می‌کنید.

اگر وضعیت فوق اتفاق بیفتد، ممکن است که شنونده لیست پخش شما را حذف کند و هنرمندها نیز با کم شدن فالوورها دیگر مایل نخواهند بود که برای حضور در آنجا پولی بپردازند.

راه‌های کسب درآمد از اسپاتیفای

با این حال، اگر می‌خواهید این مسیر را طی کنید، یک راه ساده این است که ایمیل خود را در توضیحات لیست پخش بگذارید تا هنرمندان بتوانند با شما تماس بگیرند.

2.  با بررسی آهنگ‌های ارسالی به کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای بپردازید

این روش یکی از راه‌های محبوب در میان افراد برای کسب درآمد از یک لیست پخش است. 2 شرکت اصلی وجود دارد که می‌توانید برای تبدیل شدن به یک متصدی لیست پخش به آنها درخواست دهید تا با بررسی آهنگ‌های ارسالی، پول دریافت نمایید:

 • PlaylistPush
 • Submithub

هر دوی این شرکت‌ها به شما اجازه می‌دهند پس از داشتن 1000 فالوور واقعی و فعال در لیست پخش، درخواست خود را انجام دهید. PlaylistPush برای هر نقد آهنگ 1 دلار تا 12 دلار آمریکا پرداخت می‌کند و Submithub برای هر نقد 0.5 دلار آمریکا می‌پردازد.

3.  با فروش لیست پخش خود از پلی لیست Spotify درآمد کسب کنید

در نهایت، راه دیگری که می‌توانید از لیست پخش Spotify خود کسب درآمد کنید این است که به سادگی لیست پخش خود را بسازید و سپس آن را به شخصی بفروشید که می‌خواهد آن را تحویل بگیرد. برای انجام این کار، باید طرفداران بسیار زیادی ایجاد کنید، ثابت کنید که شنوندگان واقعی هستند و سپس خریدار پیدا کنید.

بدیهی است که یک نقطه ضعف این روش این است که نمی‌توانید ماه به ماه درآمد مکرر داشته باشید، اما یک پرداخت بزرگ دریافت خواهید کرد و دیگر لازم نیست نگران مدیریت لیست پخش باشید.

خرید اکانت اسپاتیفای

مراحل کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای

برای شروع کسب درآمد از هر لیست پخش Spotify، در واقع فقط 7 مرحله وجود دارد که باید برای رسیدن به آن دنبال کنید. با این اوصاف، مطمئناً ممکن است کمی زمان (و حتی پول) از طرف شما لازم باشد تا اینکه به اندازه کافی دنبال کننده در لیست پخش خود ایجاد کنید و بتوانید شروع به کسب درآمد نمایید.

7 مرحله برای کسب درآمد با لیست پخش Spotify عبارتند از:

 • تم لیست پخش را انتخاب کنید.
 • بهینه سازی عناوین و توضیحات را انجام دهید.
 • لیست پخش خود را با 70 آهنگ پر کنید.
 • اثر هنری خود را با اضافه کردن آهنگ‌ها خلق نمایید.
 • فالوورهای لیست پخش خود را به 1000 افزایش دهید.
 • برای کسب درآمد اقدام کنید.
 • مدیریت ارسال آهنگ را انجام دهید.

چگونه فالوورهای لیست پخش Spotify را افزایش دهیم؟

اکنون که می‌دانید چند نفر لیست پخش شما را دنبال می‌کنند، چگونه می‌توانید با روش‌های قانونی برای افزایش تعداد فالوور و لایک لیست پخش Spotify خود اقدام کنید؟

برای کسب درآمد از پلی لیست در اسپاتیفای و بهترین راه برای افزایش فالوورهای لیست پخش Spotify، اجرای تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام است. تبلیغ لیست‌های پخش خود در رسانه‌های اجتماعی و انجمن‌ها نیز می‌تواند کارساز باشد، اما کمتر مؤثر است.

کسب درآمد از اسپاتیفای

3 راه اصلی برای افزایش فالوورهای لیست پخش Spotify عبارتند از:

 • با هدف قرار دادن شنوندگانی که احتمالاً از لیست پخش شما لذت می‌برند، تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام را اجرا کنید.
 • لیست‌های پخش خود را در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود تبلیغ کنید.
 • لیست پخش خود را در انجمن‌ها و subreddits تبلیغ کنید.

هر راهی که برای تبلیغ لیست پخش خود انتخاب می‌کنید، مهم است که بر جذب شنوندگان واقعی تمرکز کنید که فعالانه از لیست پخش شما استفاده کنند و با آن درگیر شوند؛ زیرا Spotify در حال سرکوب استریم‌های مصنوعی است و این به این معنی است که در صورت مشکوک بودن Spotify لیست پخش شما به طور کامل حذف می‌شود.

سخن پایانی

کسب درآمد از پلی لیست اسپاتیفای یک راه عالی است که بتوانید در کنار پرداختن به سرگرمی‌های خود و گوش دادن به موزیک‌های برتر پولی هم دربیاورید‌. اسپاتیفای یکی از سرویس‌های پخش برتر در دنیا است که میلیون‌ها مخاطب دارد و هر روزه بر تعداد کاربران آن افزوده می‌شود.

برخلاف گذشته که امکان دسترسی به پلتفرم‌های درجه‌یکی مانند اسپاتیفای از داخل ایران نبود اکنون شما نیز می‌توانید با مراجعه به سایت مجازیاتو اشتراک پرمیوم اسپاتیفای را خریداری نمایید و به موزیک‌های مورد علاقه خود گوش دهید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید فراتر رفته و با ایجاد پلی لیست‌ها از این راه به کسب درآمد نیز بپردازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.