آموزش

آیا می توان YouTube را در Amazon prime دریافت کرد؟

در ابتدا این مقاله باید بگوییم که اجرای YouTube در Amazon prime در دسترس کاربران نیست. در واقع اعضای آمازون پرایم نمی توانند به طور رایگان به YouTube TV دسترسی پیدا کنند.
برنامه YouTube TV با Amazon Prime رایگان نیست، اما می توان آن را بارگیری کرد و روی دستگاه Fire TV نصب کرد.

YouTube TV یک سرویس اشتراک پخش زنده تلویزیونی است و در هیچ اشتراک دیگری به صورت رایگان ارائه نشده است. در برخی موارد، مشترکین یک سرویس می‌ توانند اشتراک خود را با طرح تلویزیون YouTube همراه کنند، اما این شامل Amazon Prime نمی ‌شود.

هزینه اشتراک استاندارد YouTube TV در حال حاضر 64.99 دلار در ماه است.  برای کسانی که خواهان تجربه ای فراتر از این هستند، افزونه 4K Plus با 20 دلار اضافی در ماه وجود دارد. در حالی که این افزونه تعداد کانال ها را افزایش نمی دهد، تعداد پخش ها را افزایش می دهد و همچنین گزینه ای برای دانلود ویدیوها برای مشاهده آفلاین و پخش 4K اضافه می کند.

اعضای Amazon Prime نمی توانند به صورت رایگان به YouTube TV دسترسی داشته باشند. صرف نظر از اشتراک آمازون پرایم، آنها همچنان برای تماشای تلویزیون YouTube به اشتراک جداگانه نیاز دارند. در حال حاضر هیچ گزینه ای برای ترکیب بندی این دو اشتراک با هم وجود ندارد و بعید به نظر می رسد که به این زودی تغییر کند. حتی اگر بسته نرم افزاری آمازون پرایم و یوتیوب تی وی در دسترس باشد، مصرف کنندگان همچنان باید برای یوتیوب تی وی هزینه کنند.

همچنین برای ایجاد اکانت یوتیوب کودکان به مطلب مربوطه در مجازیاتو مراجعه کنید.

اجرای یوتیوب بر روی آمازون پرایم

اجرای یوتیوب بر روی آمازون پرایم

آیا YouTube TV در Amazon Fire است؟

Fire Stick از سپتامبر 2019 توسط YouTube TV پشتیبانی می‌ شود، بنابراین یک پلتفرم ثابت شده برای YouTube TV مصرف کننده ها می باشد.

گزینه های برنامه های زنده برای مشترکان Prime

گزینه های برنامه های زنده برای مشترکان آمازون پرایم اگرچه اجرای YouTube TV در  Amazon prime در دسترس نیست، ولی مشتریان آمازون همچنان می ‌توانند تلویزیون YouTube را در دستگاه‌ های Fire TV خود تماشا کنند. مشابه سایر سرویس‌های پخش زنده تلویزیونی، یک برنامه YouTube TV برای بارگیری در بسیاری از دستگاه‌ ها، از جمله تلویزیون‌ های Fire Stick و Fire TV Edition در دسترس است. پس از دانلود، کاربر باید قبل از دسترسی به همه کانال‌ های تلویزیونی زنده و محتوای درخواستی موجود، یک حساب یوتیوب تی وی ایجاد کند و پرداخت اشتراک ماهانه را تنظیم کند.

YouTube TV نیز تنها گزینه نیست، زیرا بسیاری از محبوب ترین سرویس های پخش زنده تلویزیونی برای دانلود در پخش کننده فایر تی‌ وی یا تلویزیون هوشمند در دسترس هستند. با در دسترس بودن fuboTV، Sling TV و Philo، اعضای پرایم که به دنبال استفاده از تلویزیون زنده در دستگاه های دلخواه خود هستند، گزینه هایی دارند.

علاوه بر این، آمازون پرایم  همچنین سرویس Prime Video Channels را ارائه می دهد که به اعضای Prime و Prime Video اجازه می دهد بدون اشتراک پخش زنده تلویزیونی کابلی یا زنده به برخی از تلویزیون های زنده دسترسی داشته باشند. واضح است که کانال‌ های ویدیوی Prime جایگزین اشتراک تلویزیون زنده نمی ‌شوند، اما اگر کانال‌ های خاصی که یکی از اعضای پرایم به آنها علاقه‌ مند است از طریق کانال‌ های ویدیوی Prime در دسترس باشند، آن‌ ها می‌ توانند مستقیماً از طریق پلتفرم آمازون مشترک شوند.  در برخی موارد، حتی برنامه زنده را همزمان با پخش آن از تلویزیون می توانید تماشا کنید.

اگر نمیتوانید اشتراک یوتیوب خود را لغو کنید میتوانید به مطلب چگونگی لغو اشتراک یوتیوب مراجعه کنید .

یوتیوب روی firetv

یوتیوب روی firetv

مدت زمان آزمایشی رایگان YouTube TV 2021 چقدر است؟ 

همراه با استفاده آزمایشی رایگان از سرویس پایه خود، هر افزونه YouTube TV نسخه آزمایشی رایگان خود را دارد. بیشتر این آزمایش‌ها 7 یا 14 روزه هستند، به استثنای نسخه آزمایشی رایگان Starz که به مدت 5 روز اجرا می‌شود.

گزینه‌ های بسته یوتیوب تی وی جایگزین

اگرچه در حال حاضر هیچ گزینه ای برای ارائه و اجرای YouTube TV با آمازون پرایم وجود ندارد، مواردی وجود دارد که مصرف کننده می تواند YouTube TV را با سرویس دیگری همراه کند. یک گزینه پیشنهادی  برای این شرایط T-Mobile است.  مشتریان تلفن همراه که در T-Mobile ثبت‌نام کرده‌ اند، این امکان را دارند که صورت‌ حساب‌ های تلفن همراه و YouTube TV خود را با هم ترکیب کنند.

در حالی که T-Mobile قبلاً سرویس تلویزیون زنده TVision خود را ارائه می کرد، اما از آن زمان بسته شده است.  از آن زمان، این سرویس به مشتریان فعلی این امکان را ارائه می دهد که YouTube TV یا Philo را به عنوان یک افزونه به حساب خود اضافه کنند.

گزینه پیشنهادی دیگر Verizon Fios است.  مشابه T-Mobile، مشتریان Verizon این گزینه را دارند که YouTube TV را به عنوان یک گزینه تلویزیون زنده با بسته اینترنت یا تلفن خود اضافه کنند.  YouTube TV را می توان با طرح Verizon Wireless یا Verizon Home Internet همراه کرد.  مجدداً، یکی از مزایای پیوند تلویزیون YouTube با طرح Verizon، امکان ایجاد ترکیب صورت‌ حساب‌ های این دو سرویس است که مدیریت این دو اشتراک را آسان‌ تر می‌ کند.

شایان ذکر است که چه از طریق T-Mobile، Verizon Fios یا هر مسیر دیگری، همراه کردن YouTube TV با سرویس دیگری دسترسی به تلویزیون زنده را رایگان نمی کند.  در برخی موارد، ترکیب این دو سرویس ممکن است منجر به تخفیف موقت در صورت‌حساب ماهانه شود، اما همچنان انتظار می‌رود مشترکین بدون توجه به اشتراک موجود، هزینه YouTube TV را پرداخت کنند.

اگر نیاز به تهیه اشتراک یوتیوب پرمیوم دارید میتوانید از صفحه خرید اکانت یوتیوب اقدام به تهیه اشتراک یوتیوب کنید.

تماشای یوتیوب برروی آمازون پرایم

تماشای یوتیوب برروی آمازون پرایم

آیا YouTube TV تبلیغات دارد؟

این تبلیغات به صورت تصادفی در صفحه اصلی YouTube TV ظاهر می شود، گاهی اوقات با تخفیف 20 دلاری تا 45 دلار در ماه و گاهی با تخفیف 10 دلاری تا 55 دلار در ماه.  کاهش قیمت نیز با هر بار نمایش تبلیغات تغییر می‌کند، در برخی موارد هزینه تلویزیون YouTube فقط برای یک ماه و برای برخی دیگر تا سه ماه کاهش می ‌یابد.

چرا YouTube هزینه آزمایشی رایگان از من دریافت کرد؟

ممکن است پس از ثبت نام برای نسخه آزمایشی رایگان یا پیش ‌سفارش محتوای پولی در YouTube، هزینه ‌ای ناآشنا ببینید.  این هزینه یک مجوز نگهداری است.

 می‌ توانید نسخه آزمایشی رایگان YouTube 2021 را لغو کنید؟

نحوه لغو YouTube Music از طریق برنامه اندروید:

  • روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید.
  • روی «اشتراک های پولی» ضربه بزنید
  • عضویتی را که می خواهید لغو کنید انتخاب کنید.
  • روی «ادامه برای لغو» ضربه بزنید
  • دلیلی را برای لغو انتخاب کنید و روی «بعدی» ضربه بزنید
  • روی “بله، لغو” کلیک کنید

چگونه یوتیوب را در آمازون پرایم فعال کنم؟

برای فعالسازی و اجرای YouTube TV در  آمازون پرایم به صفحه ورود به سیستم در برنامه YouTube بروید و تا زمانی که مراحل باقیمانده را انجام ندادید در این صفحه بمانید. در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود از youtube.com/tv/activate دیدن کنید. وقتی از شما خواسته شد وارد شوید.

نتیجه

در نتیجه اجرای YouTube TV با  Amazon prime برای هماهنگ شدن در دسترس نیست و این صرف نظر از این است که مصرف‌کننده مایل به پرداخت هزینه ماهیانه یا بیشتر باشد یا خیر.  اگرچه یوتیوب تی وی را، می ‌توان از طریق تعدادی از دستگاه‌ های Fire TV آمازون دانلود و پخش کرد، اما همچنان به اشتراک پولی مستقیماً از یوتیوب یا از طریق ارائه‌ دهنده شخص ثالث دیگری نیاز دارد.

اشتراک YouTube TV را می توان از طریق برخی از شرکت های مخابراتی تلفن همراه و ارائه دهندگان اینترنت، از جمله T-Mobile و Verizon تنظیم کرد.  در حالی که اشتراک از طریق این سرویس ‌های جداگانه لزوماً منجر به اشتراک ارزان ‌تر YouTube TV نمی‌شود، اما به مصرف‌ کنندگان اجازه می ‌دهد صورت‌ حساب هر دو اشتراک را با هم ترکیب کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.