نقد و بررسی

بهترین سایت‌های آموزش آنلاین

بهترین سایت‌های آموزش آنلاین

چنانچه علاقمند به ثبت نام در بهترین سایت‌های آموزش آنلاین چه برای یادگیری یک مهارت جدید و چه برای یک آموزش آنلاین هستند مجازیاتو پس از خرید اشتراک سایت‌های آموزش آنلاین شما را با پشتیبانی کامل همراهی خواهد کرد.

بهترین سایت‌های آموزش آنلاین

خوشبختانه پلتفرم‌های دوره‌های آموزشی آنلاین زیادی وجود دارند که فرصت یادگیری یا دریافت  دوره‌های آنلاین را ارائه می‌دهند.

در این صفحه از مجازیاتو برای کمک به آسان‌تر کردن این فرآیند، فهرستی از برترین پلت‌فرم‌های یادگیری آنلاین ارائه کردیم که بر اساس نوع و دسته‌بندی آنالیز شده‌اند و می‌توانید از آنها برای ارائه تجربیات یادگیری با کیفیت بالا استفاده کنید.

مجازیاتو برای اینکه سریع‌تر و بهتر پلتفرم مناسب با نیازهایتان را انتخاب و خریداری کنید بهترین پلتفرم‌های جهان را برای شما معرفی کرده‌ است. در ادامه مقاله را با دقت مطالعه نمایید تا بهترین سایت آموزش آنلاین را برگزینید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، بسترهای یادگیری آنلاین برای زبان آموزانی که به دنبال موضوع یا رشته‌ای خاص برای آموزش هستند مناسب‌تر است. آن‌ها پس از خرید اشتراک سایت‌های آموزش آنلاین مورد نظر خود دوره‌ها و مسیرهای یادگیری مخصوص به خود را دارند.

بهترین کلاس های اموزش انلاین

پلتفرم شماره 1: Lynda (لیندا)

سایت LinkedIn Learning که قبلاً Lynda.com بود یک پلتفرم آموزشی است که دوره‌های حرفه‌ای در زمینه‌های تجاری، مرتبط با فناوری و خلاقانه را در قالب دروس ویدیویی برای کاربران خود ارائه می‌دهد. این پلتفرم به عنوان یک سرویس ممتاز برای کاربران لینکدین ارائه می‌شود و بیش از 16000 دوره آموزشی را به 7 زبان ارائه می‌دهد. لیندا در زمینه کمک به افراد برای سرمایه گذاری در توسعه حرفه‌ای خود تمرکز دارد. دوره‌های سایت لینکدین همراه با دوره‌های یک ماهه آزمایشی و  رایگان ارائه می‌گردد.

این پلتفرم در بازاريابي B2B بسیار کاربردی و ارزشمند است. علاوه بر این امکانات دوره شخصی سازی شده را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

پس از اتمام هر دوره گواهینامه مربوطه را برای کاربر ارائه می‌دهد. یکی از مشخصه‌های خوب دیگر این سایت این است که به شما امکان می‌دهد پیشرفت خود را با استفاده از آزمون‌ها ارزیابی کنید. دسترسی به یادگیری آفلاین برای یادگیری در حال حرکت دارد و به شما امکان دسترسی به سایر ویژگی‌های حرفه‌ای ممتاز را نیز می‌دهد.
سایت LinkedIn Learning دارای دو طرح اشتراک برای دانش آموزان است. دو دوره که شامل ماهانه، 1 ماه آزمایشی رایگان و سالانه با 1 ماه آزمایشی رایگان و سپس خرید اشتراک سایت‌ لینکدین می‌باشد. برای کسب اطلاعات به روز از قیمت از LinkedIn Learning با ما در تماس باشید.

Lynda

پلتفرم شماره 2: Codecademy (کد آکادمی)

سایت Codecademy یا کد آکادمی بسته به اینکه بخواهید در کدنویسی حرفه‌ای فعالیت  کنید (به عنوان مثال دانشمند کامپیوتر، مهندس داده و …) و با آموزش برنامه کدنویسی مهارتی خاصی کسب کنید یا موضوعی مانند توسعه وب را رصد کنید، محتواهای انعطاف پذیری ارائه می‌دهد.

برای شرکت در دوره‌های Codecademy Pro و پرداخت هزینه سالانه می‌توانید به برنامه‌های درسی تعاملی از جمله دوره‌های انحصاری، ویژگی‌ها و کار برای محتوا دسترسی کاملتری داشته‌ باشید.

موضوعات آموزشی این سایت عبارتند از توسعه وب، علم داده، علوم کامپیوتر، ابزارهای توسعه دهنده، یادگیری ماشین، مبانی کد، طراحی وب. زبان‌هایی که عبارتند از HTML & CSS، Python، JavaScript، Java، SQL، Bash/Shell، Ruby، C++، R، C#، PHP، Go، Swift، Kotlin.

گفت و گوها یا انجمن‌ها در Codecademy به‌عنوان فصل‌هایی سازمان‌دهی شده‌اند که به عنوان یک جلسه مجازی عمل می‌کنند. هر فصل یک سرگروه دارد که وظیفه او تعیین مأموریت و موضوع فصل است و همچنین به همه اطلاع می‌دهد که برای چه چیزی، چه زمانی و چرا با هم ملاقات می‌کنند. وقتی فصل‌ها را با هم ملاقات می‌کنند، آن‌ها بر سر موضوعی که فصل را تعریف می‌کند با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

Codecademy

پلتفرم شماره 3: Coursera (کورسرا)

یکی دیگر از بهترین سایت‌های آموزش آنلاین سایت Coursera است. این پلتفرم با بیش از 250 دانشگاه و شرکت پیشرو، همکاری می‌کند تا یادگیری آنلاین انعطاف پذیر، مقرون به صرفه و مرتبط با شغل را برای افراد و سازمان‌ها در سراسر جهان ارائه دهد. آن‌ها طیف وسیعی از فرصت‌های یادگیری را ارائه می‌دهند. از پروژه‌ها و دوره‌های عملی گرفته تا گواهی‌های آماده کار و برنامه‌های مؤثر.

برای دستیابی به اهداف خود از دانشگاه‌ها و شرکت‌های پیشرو گواهینامه‌های معتبر کسب کنید. مدرک دانشگاهی کسب کنید و از برنامه درسی با کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه و برنامه ریزی انعطاف پذیر لذت ببرید.

دوره‌های آموزشی آنلاین در این مرکز به زبان‌های زیادی وجود دارد: انگلیسی، اسپانیایی، روسی، چینی، پرتغالی، عربی، فرانسوی، آلمانی، کره‌ای، ویتنامی، ژاپنی و غیره.

موضوعات دوره شامل هنر و علوم انسانی، تجارت، علوم کامپیوتر، علوم داده، فناوری اطلاعات، سلامت، ریاضی و منطق، توسعه شخصی است. تکمیل هر دوره پس از خرید دوره آموزش آنلاین 4-6 هفته طول می‌کشد.

اگر می‌خواهید بر مهارت خاصی مسلط شوید، می‌توانید در یک رشته تخصصی ثبت نام کنید. برای کسب مهارت یک سری دوره‌های آنلاین که تکمیل هر کدام 4 تا 6 ماه طول می‌کشد را باید بگذرانید. پس از تکمیل تخصص، یک گواهی برای اضافه کردن در رزومه خود دریافت خواهید کرد.

با گذراندن دوره‌های آنلاین، می‌توانید مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی را از دانشگاه‌های برتر انجام دهید.

Coursera

پلتفرم شماره 4: edX (ادکس )

سایت edX در حال ایجاد شبکه‌ای از مدارس و مؤسسات برتر جهان است تا بهترین تجربه آموزشی جهان را ارائه دهد.

پلتفرپ متن باز edX بیش از 3600 دوره در 30 موضوع ارائه می‌دهد که همه توسط برخی از معتبرترین متخصصان صنعت پیشرو در جهان تدریس می‌شوند. متناسب با نیازهای یادگیرندگانی که به دنبال یادگیری چیزهای جدید، پیشرفت شغلی یا کسب مدرک با گزینه‌های متنوع علاوه بر دوره‌های تکی هستند، طراحی شده است.

سایت EdX.org (بازار دوره) و Open-edX دو روی یک سکه هستند. EdX پلتفرم آموزشی است که در آن دانشجویان دوره‌های آنلاین از دانشگاه‌های مختلف را پیدا می‌کنند و Open-edX یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است.

هر دو توسط تیمی از دانشمندان دانشگاه هاروارد و MIT با هدف ارائه آموزش آنلاین در سطح دانشگاه در سراسر جهان ایجاد شدند.

سایت EdX.org بیش  از 8000 دوره آنلاین را از 100 دانشگاه و کسب و کار معتبر که در حال حاضر آموزش عالی را در بسیاری از رشته‌ها ارائه می‌دهند، مهیا کرده است. آن‌ها عمدتاً در علوم مهندسی، علوم کامپیوتر، علوم داده، ریاضی، علوم انسانی، تجارت و مدیریت تخصص دارند.

edX

پلتفرم شماره 5: MasterClass (مستر کلاس)

پلتفرم MasterClass به دلیل بسیاری از چهره‌های مشهور که کلاس‌های آنلاین خود را تدریس می‌کنند، از دیگر پلت‌فرم‌های یادگیری آنلاین متمایز است.  تاکنون فروش دوره‌های آنلاین این پلتفرم در مجازیاتو نیز از استقبال خوبی برخوردار بوده است.

این سایت معروف دوره‌های آموزشی از اساتید مشهور مانند یادگیری عکاسی از آنی لیبوویتز، طراحی و معماری از فرانک گری، ترانه‌سرایی از آلیشیا کیز، آموزش مدیریت فراگیر از بیل کلینتون، یا اینکه چگونه آشپزی کنیم از گوردون رمزی را ارائه داده می‌دهد.

11 دسته دوره در این پلتفرم وجود دارد: هنر و سرگرمی، خانه و سبک زندگی، تجارت، غذا، موسیقی، نوشتن، طراحی و سبک، ورزش و بازی، جامعه و دولت، سلامت، علم و فناوری.

هر کلاس شامل حدود 20 درس ویدیویی است که به طور متوسط ​​10 دقیقه طول می‌کشد، همراه با یک کتاب کار پرمفهوم. همچنین می‌توانید به برنامه‌های تلفن هوشمند و تلویزیون MasterClass، درس‌های آفلاین، خبرنامه مختص اعضا و انجمنی از اعضا در سراسر جهان دسترسی داشته باشید.

هیچ محدودیت‌ زمانی در آن وجود ندارد، بنابراین می‌توانید با سرعت خود دوره‌ها را یاد بگیرید. همه ویدیوها را می‌توان برای مشاهده آفلاین با استفاده از یک اپلیکیشن تلفن همراه بارگیری کرد.

MasterClass

پلتفرم شماره 6: Skillshare (اسکیل شیر)

سایت Skillshare یکی دیگر از بهترین سایت‌های آموزش آنلاین و محبوب است که بیش از 4 میلیون دانشجو و 24000 مهارت در رشته‌های مختلف دارد. دروس دوره بین 20 تا 60 دقیقه طول می‌کشد و شامل مجموعه‌ای از ویدئوهای کوچک، پروژه‌های کلاسی و یک جامعه دانش آموزی است. کلاس‌ها به 4 دسته تقسیم می‌شوند:

  • هنرهای خلاق: از طراحی گرافیک تا هنرهای زیبا، آشپزی و تولید موسیقی
  • فناوری: از جمله علم داده، طراحی وب و تجارت الکترونیک
  • تجارت: امور مالی، حسابداری و مدیریت پروژه
  • سبک زندگی: آموزش، زبان، بازی و تندرستی

لازم به ذکر است که این پلتفرم از دوره‌های آموزشی آنلاین یک انجمن گفتگوی حمایتی ارائه می‌دهد که در آن دانش آموزان به تبادل بازخورد می‌پردازند. همچنین امکان گذراندن دوره‌های زیادی را با قیمت یکسان و مناسب فراهم می‌کند.

Skillshare

پلتفرم شماره 7: Udemy (یودمی)

پلتفرم Udemy یکی از محبوب‌ترین بازارهای دوره آنلاین در وب است. این بستر آموزشی دارای بیش از 40 میلیون دانش آموز و 50 هزار مربی و متخصص است که دوره‌های آموزش آنلاین را ایجاد می‌کنند.

یودمی ایجاد دوره را برای همه با امکان کسب مهارت‌های جدید امکان پذیر می‌کند. با انجام این کار، طیف وسیعی از موارد آموزشی آنلاین از جمله اسناد PDF، پاورپوینت، متن و محتوای ویدیویی را در بین موردهای دیگر ارائه می‌دهد.

مربیان می‌توانند به Udemy بپیوندند و تدریس آنلاین را شروع کنند، اما سایت بخش بزرگی از درآمد را می‌گیرد و بر قیمت‌گذاری و تخفیف دوره کنترل دارد.

udemy

نحوه خرید دوره‌های آموزشی آنلاین درمجازیاتو

همانطور که می‌بینید گزینه‌های زیادی از بهترین سایت‌های آموزش آنلاین در وب وجود دارد و هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. در حالی که ممکن است بررسی جزئیات کوچکی که هر پلتفرم و ابزار را توصیف می‌کند زمان بر باشد، انجام برخی تحقیقات در مورد افرادی که بیشتر به آنها علاقه دارید قبل از نهایی کردن تصمیم و خرید اشتراک سایت‌های آموزش آنلاین بسیار توصیه می‌شود.

فراموش نکنید، اکثر پلتفرم‌ها به شما اجازه می‌دهند قبل از خرید محصولاتشان یک تست درایو یا نسخه آزمایشی داشته باشید، بنابراین مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید کنید‌

در نهایت، بهترین گزینه برای شما این است که گزینه‌ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند و با بودجه شما تناسب داشته باشد.

آیا می‌خواهید خرید اشتراک سایت‌های آموزش آنلاین از مجازیاتو را امتحان کنید؟ این یک پلتفرم دوره‌های آنلاین و همه جانبه ما است و ما معتقدیم کاربران ما باید اشتراک بهترین سایت‌ها را با قیمتی به صرفه و سریع به دست آوردند.

برای دریافت مشاوره و نحوه ثبت نام در سایت‌های آموزشی آنلاین جهانی با ما در ارتباط باشید. در مجازیاتو شما پس از خرید اکانت می‌توانید یک اکانت از پیش‌ساخته شده را دریافت نمایید. اکانت‌هایی که از سایت ما دریافت می‌کنید کرک یا هک شده نیستند.

علاوه بر این بدانید اکانتی که از طرف مجازیاتو به فروش می‌رسد به‌صورت اشتراک می‌باشد و فرد دیگری هم می‌تواند همزمان از اکانت استفاده کند. پس از خرید اشتراک سایت‌های آموزش آنلاین تا روز آخر اشتراک هیچ نگرانی نخواهید داشت و از پشتیبانی و پاسخگویی ما برخوردار هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.