نقد و بررسی

برترین ابزارهای یادگیری آنلاین زبان (توضیحات)

برترین ابزارهای یادگیری آنلاین زبان

برترین ابزارهای یادگیری آنلاین زبان چیست؟ نرم‌افزارها و اپلیکیشن هایی امروزه در فضای مجازی وجود دارند که افراد می‌توانند با استفاده از آن‌ها به فراگیری زبان خارجی بپردازند. این ابزارها به شکل اپلیکیشن هایی عرضه‌شده‌اند که با ساده‌ترین روش ممکن فرایند آموزش و یادگیری زبان را با زندگی روزمره‌ی خود هماهنگ کنید.

بهترین نرم‌افزارهای یادگیری زبان خارجی

قصد داریم در این مقاله چند نمونه از برترین ابزارهای یادگیری آنلاین زبان را به شما معرفی کنیم. برای آشنایی بیشتر با این نرم‌افزارها با مجازیاتو همراه باشید.

دولینگو (Duolingo)

یکی از بهترین نرم‌افزارهای یادگیری زبان خارجی اپلیکیشن دولینگو است. این اپلیکیشن از یک رابط کاربری ساده و بسیار خلاقانه بهره‌مند است. کاربران می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار با سرعت دلخواه خود به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

شما می‌توانید با کمک این اپلیکیشن در ابتدا جملات ساده را فرابگیرید و پس از آن به فراگیری جملات پیچیده‌تر بپردازید. از ویژگی‌های دولینگو این است که در مرحله‌های مختلف به کاربر خود در یادگیری زبان مورد نظر کمک می‌کند.

Duolingo

این اپلیکیشن در مراحل مختلف از یادگیری به تشویق کاربر می‌پردازد و در هنگام اشتباهات آن را به کاربر گوشزد می‌کند. روش یادگیری دولینگو بسیار جالب است به‌این‌ترتیب که با استفاده از انواع مختلف فعالیت‌های هیجان‌انگیز کاربر را به چالش می‌کشاند.

این نرم‌افزار با استفاده از این روش آموزشی خواندن، نوشتن و نحوه تلفظ یک‌زبان خارجی را به افراد یاد می‌دهد. افراد می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار دولینگو در یک بازه زمانی بسیار کوتاه قوانین و گرامر زبان موردعلاقه خود را فرا بگیرند. با استفاده از این اپلیکیشن کاربران می‌توانند مجدداً به‌مرور دروس آموزشی خود بپردازند. این امر باعث می‌شود که کاربران بتوانند نقاط ضعف خود را تشخیص دهند.

با استفاده از اپلیکیشن دولینگو می‌توانید یک تجربه شگفت‌انگیز از یادگیری رب آن‌های خارجی را داشته باشید. فرایند دلپذیر یادگیری در این اپلیکیشن باعث می‌شود که به‌عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان در دنیا شناخته شود.

ممرایز (Memrise)

یکی دیگر از برترین ابزارهای یادگیری آنلاین ممرایز است. برخی از افراد تمایل دارند برای یادگیری از فلش کارت‌ها استفاده کنند. اپلیکیشن ممرایز هم از این شیوه یادگیری استفاده می‌کند. شما می‌توانید با ممرایز تجربه یک شروع آرام را داشته باشید. به‌عنوان مثال ممکن است بخواهید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید با استفاده از این نرم‌افزار ابتدا حروف الفبا را فرا می‌گیرید. طراحی این اپلیکیشن به‌گونه‌ای انجام گرفته است که با استفاده از ابزارهای بصری ساده به شکلی کاملاً راحت نکات هر درس را به شما آموزش می‌دهد.

Memrise

افرادی که تمایل دارند مهارت‌های خود را در یک‌زبان خارجی ارتقا ببخشند بهتر است از ورژن پرو این اپلیکیشن استفاده کنند. اپلیکیشن ممرایز دارای یک رابط کاربری ساده و بسیار جذاب است که استفاده از آن را بسیار ساده کرده است. نسخه پرو این نرم‌افزار برای یادگیری زبان‌های خارجی امکاناتی نظیر بازی‌ها، حالت آفلاین و چت بات‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کلوز مستر (Clozemaster)

یکی دیگر از برترین ابزارهای یادگیری آنلاین زبان که به‌صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌گیرد اپلیکیشن کلوز مستر است. این اپلیکیشن زبان خارجی را در قالب یک بازی به کاربران خود آموزش می‌دهد. اپلیکیشن کلوز مستر از ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند قابلیت یادگیری 100 زبان خارجی در کنار یک ویژگی آپشنال تبدیل‌کننده برخوردار است. این آپشن می‌تواند گفتار را به نوشتار تبدیل کند همچنین جهت ذخیره پیشرفت روند یادگیری کاربران یک اکانت مخصوص را در اختیار آن‌ها قرار بدهد.

Clozemaster

افراد می‌توانند در کلوز مستر با یادگیری متداول‌ترین واژه‌ها به‌وسیله‌ی قرار دادن آن‌ها در قسمت‌های صحیح یک جمله آموزش خود را استارت بزنند. در طی این فرایند با انجام هر تمرین صحیح می‌توانید امتیاز بگیرید بعد از مدتی که آمادگی لازم را پیدا کردید سراغ چالش‌های گرامری بروید. اپلیکیشن کلوز مستر به‌عنوان یک ابزار فوق‌العاده برای سنجش مهارت‌های زبانی است که تازه آن را فراگرفته‌اید. می‌توانید با یادآوری مهارت‌های زبانی که در طی چند سال یاد گرفته‌اید خود را به چالش بکشانید.

باسو او (Busuu)

یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان خارجی باسو او است که دارای 80 میلیون کاربر در سراسر جهان برخوردار است. بهترین و مهمترین ویژگی اپلیکیشن باسو او قابلیت تعاملی آن است. این اپلیکیشن به کمک یم مجموعه ی کامل از درس ها و تمرین های دوره ای تدوین شده به‌وسیله‌ی گویندگان بومی هر زبان در کنار آموزش های لهجه زبان 12 کشور مختلف جهان را به کاربران آموزش می‌دهد.

یکی از مهمترین مزیت های اپلیکیشن باسو او وجود تست تعیین سطح در ساختار آن است. دسترسی به این تست به کاربران امکان می‌دهد تا بتوانند پروسه یادگیری زبان خود را از یک سطح مناسب شروع کنند. این قابلیت به آن دسته از افراد که پروسه یادگیری را قبلا تا مراحلی طی کرده اند و قصد دارند معلومات قبلی خود را در زمینه زبان مورد نظر بسنجند یک ویژگی فوق‌العاده به شمار می رود.

Busuu

اپلیکیشن باسو او با استفاده از بهینه سازی برجسته خود امکان دسترسی به آموزش آنلاین را برای کاربران ایجاد کرده است. در کنار این ویژگی می‌توانید از به نکات گرامری و گواهینامه های رسمی رب آن‌های آموخته شده گوناگون دسترسی داشته باشید. این نرم افزا به‌عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان خارجی به شمار می رود. این نرم افطار به‌وسیله رنج گسترده‌ای از فعالیت‌های زبانی امکان یادگیری یک‌زبان جدید را برای کاربران ایجاد می‌کند.

هلو تاک (HelloTalk)

هلو تاک یکی از بهترین نرم‌افزارهای زبان خارجی به شمار می رود. با استفاده از اپلیکیشن هلو تاک می‌توانید به افرادی متصل شوید که در زبان مورد نظر تبحر دارند. در عوض آموزش شما نیز می‌توانید زبان خود را به فرد مورد نظر آموزش دهید. این اپلیکیشن به‌عنوان یک ایده فوق‌العاده برای صحبت کردن با افراد بومی می باشد. کاربران با استفاده از اپلیکیشن هلو تاک می‌توانند در زمان واحد نقش دانش آموز و آموزگار را بازی کنند.

با استفاده از اپلیکیشن هلو تاک کاربران این امکان را دارند تا سطح شروع خود و یک فرد خارجی را برای آغاز پروسه ی یک گفتگو با فردی از زبان موردنظرتان را پیدا کنید. اپلیکیشن هلو تاک از ویژگی‌های برجسته ای برخوردار است که امکان دسترسی به ابزارهای اصلاح سازی، گفتگو و ترجمه را به وجود می آورد.

HelloTalk

سخن پایانی

مجازیاتو امکان دسترسی به اشتراک های نرم‌افزار آموزشی زبان‌های خارجی را به وجود می آورد. یکی از مهمترین گزینه های اشتراک نرم‌افزارهای آموزشی زبان‌های خارجی که توسط مجازیاتو ارائه می‌شود. امکان دسترسی و خرید اشتراک پرمیوم دولینگو پلاس است.

با استفاده از این قابلیت می‌توانید با پرداخت یک هزینه مقرون به صرفه به سادگی زبان خارجی موردنظرتان را فرابگیرید. مجازیاتو یک گروه حرفه ای در زمینه فروش و ارائه ی اکانت های پریمیوم فعالیت می‌کند. افراد می‌توانند با خرید از سایت تخصصی مجازیاتو به اکانت های مجازی حرفه ای با قیمت مناسب دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.