آموزش

چگونه به بیش‌ترین آهنگ‌های پخش شده خود در اپل موزیک دسترسی پیدا کنیم؟

تشخیص بیش‌ترین آهنگ‌های پخش شده در اپل موزیک خیلی آسان انجام می‌گیرد. کاربران اپل موزیک می‌توانند با استفاده از «بازپخش» به داده‌های خود دسترسی پیدا کنند. برای دسترسی پیدا کردن به لیست پخش 100 آهنگی که بیشتر از بقیه آهنگ‌ها گوش داده شده و پخش شده است، به تب “Listen Now” در برنامه Apple Music بروید.

اپل موزیک یکی از پر طرفدارترین سرویس‌های استریم موسیقی در جهان هست. اولین باری که اپل موزیک را راه‌اندازی می‌کنید، می‌توانید ژانرها و هنرمندانی را که دوست دارید مشخص کنید. تا بتوانید به حجم بسیار زیادی از آهنگ‌های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

خوشبختانه برای کاربران Apple Music، گوش دادن به آهنگ‌های پر پخش آسان است. هیچ چیز مانند گوش دادن دوباره به آهنگی نیست که فراموش کرده بودید و بی درنگ خاطرات و احساسات آن زمان را زنده کنید.

اگر میخواهید اشتراک اپل موزیک را با کمترین قیمت در ایران تهیه کنید میتوانید به صفحه خرید اشتراک اپل موزیک مراجعه کنید .

بهترین و مهم‌ترین ویژگی‌های اپل موزیک در پخش موسیقی کدام است؟

نکته مهمی که باید بدانید این مسئله هست که چگونه با این سرویس آهنگ گوش دهیم، باید بدانید که پس از آغاز شدن و شروع پخش آهنگ لازم نیست که در برنامه اپل موزیک بمانید و می‌توانید دکمه صفحه اصلی را فشار دهید و از برنامه‌های دیگر استفاده نمایید؛ اما اگر برنامه دیگری که در آن هستید دارای صدا باشد، موسیقی که در حال پخش هست قطع می‌گردد و متوقف می‌شود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت اپل موزیک در بخش مربوط به For you خلاصه می‌شود. در این بخش شما می‌توانید آلبوم‌ها و هنرمندان جدیدی را پیدا کنید که اپل موزیک بر اساس سلیقه موسیقیایی شما، پیشنهاد می‌کند. بر روی آیکون لایک (که شکل قلب دارد) کلیک کنید. شما می‌توانید این کار را برای آهنگ‌های جدید یا پیشنهادشده و یا برای آلبوم‌های موسیقی انجام دهید.

لیست پخش اپل موزیک

لیست پخش اپل موزیک

چگونه می‌توانید آهنگ‌های موردعلاقه و پر پخش را در اپل موزیک ببینید؟

در ابتدا باید برنامه TuneTrack را دانلود کنید، هنگامی‌که برنامه را دانلود کردید به اپل موزیک وارد شوید سپس روی سرویس اپل موزیک ضربه بزنید تا بیش‌ترین آهنگ‌های پخش‌شده خود را در آن برنامه ببینید. در اپل موزیک فقط می‌توانید آهنگ‌های برتر را ببینید، اما می‌توانید آهنگ‌های موردعلاقه‌تان را ازنظر ژانر نیز بشناسید.

اگر از اپل موزیک در اندرید استفاده می‌کنید، برنامه را بازکنید و به Library>Playlists بروید. «بیشترین» را جستجو کنید و «25 آهنگ برتر» را پیدا خواهید کرد، این فهرست پخشی از 25 آهنگ موردعلاقه شما است.

نه‌تنها می‌توانید موسیقی‌های موردعلاقه‌تان را در پلی فهرست‌ها مرتبط کنید، بلکه پلی فهرست‌ها را نیز می‌توانید در پوشه قرار دهید. همچنین در پایان سال میلادی هم یک پلی لیست از بیشترین آهنگ‌هایی که گوش دادید، درست می‌کند و ارائه می‌دهد و این ویژگی آن باعث خوشحالی کاربران شده است.

نگاهی به روش پیدا کردن آهنگ‌های پر پخش خود در Apple Music

هنگامی‌که com/replay را انتخاب کنید، میکس پخش آهنگ‌های تکراری را دریافت می‌کنید.

Replay در اپل موزیک آهنگ‌های پر پخش و موردعلاقه شمارا نیز ذخیره می‌کند. هر لیست پخش بر اساس سال گروه‌بندی می‌شود و دارای 100 آهنگ برتر از آن سال است. لیست پخش سال جاری به‌طور مداوم با آهنگ‌های پر پخش به‌روز می‌شود.

اگر به دنبال این هستید که راحت بنشینید و از گوش دادن به برخی از محبوب‌ترین آهنگ‌های خود لذت ببرید، احتمالاً می‌خواهید هرازگاهی از این لیست پخش هوشمند استفاده کنید. همچنین زمانی که در حال رانندگی یا انجام کار مهمی هستید و نمی‌توانید به‌صورت دستی بین آهنگ‌ها جابه‌جا شوید مفید است، فقط می‌توانید به گوش دادن به آهنگ‌های موردعلاقه خود با تعداد پخش تکیه کنید.

همچنین اپل موزیک دارای بخشی به نام For You هست که بر اساس هوش مصنوعی پیشرفته خود، طبق سلیقه موسیقیایی مخاطب و به‌مرورزمان، موسیقی‌ها و آلبوم‌های موردعلاقه هر شخص را نمایش می‌دهد که کاملاً اختصاصی هست.

همچنین اگر میخواهید مقایسه کاملی بین اکانت های موزیک انجام دهید میتوانید به مطلب بهترین اکانت موزیک کدام است؟ مراجعه کنید .

دسترسی به لیست آهنگ های اپل موزیک با بیشترین پخش

دسترسی به لیست آهنگ های اپل موزیک با بیشترین پخش

چگونه 25 آهنگ برتر خود را در اپل موزیک مشاهده کنیم؟

قبل از شروع، شایان‌ذکر است که برای استفاده از این لیست پخش، لازم نیست در اپل موزیک مشترک شوید. علاوه بر این، حتی پَروَنجاهای موسیقی محلی که به iTunes وارد کرده‌اید در این فهرست پخش نشان داده می‌شوند، اگر اغلب به آن‌ها گوش دهید. به‌سادگی مراحل زیر را دنبال کنید تا ۲۵ آهنگ برتر خود را که بیش‌ترین پخش‌شده را مشاهده کنید.

برنامه پیش‌فرض «موسیقی» را از صفحه اصلی آیفون یا آی پد خود بازکنید. این تقریباً تمام‌کاری است که برای دسترسی و گوش دادن به 25 آهنگ‌های برتر خود در برنامه موزیک باید انجام دهید.

به لطف این لیست پخش، به‌راحتی می‌توانید از آهنگ‌هایی که اغلب به آن‌ها گوش می‌دهید، ایده خوبی داشته باشید. برخی از آهنگ‌های موجود در لیست ممکن است شمارا شگفت‌زده کنند و تعجب کنید که چگونه در وهله اول به آنجا ختم شده است. شاید شما به آهنگ پاپ با تکرار نیم تریلیون بار گوش‌داده‌اید و اکنون این آهنگ شماره یک شماست که بیش‌ترین پخش را دارد.

لیست پخش مجدد Apple Music چیست؟

لیست پخش Replay راهی سریع برای گوش دادن به آهنگ‌های پر پخش و موردعلاقه خود هست که ارائه می‌دهد. بااین‌حال، هیچ راه آسانی برای به اشتراک گذاشتن لیست پخش با دوستان یا خانواده خود وجود ندارد و درنتیجه مفید بودن آن را محدود می‌کند. لیست پخش Replay به‌صورت هفتگی با 100 آهنگ برتر سال شما به‌روز می‌شود. لیست پخش به‌طور خودکار تولید می‌شود و توسط شما نمی‌توان آن را تغییر داد.

ایجاد و سازمان‌دهی فهرست‌های پخش گاهی اوقات می‌تواند به‌نوعی فرآیند خسته‌کننده باشد و دقیقاً به همین دلیل است که اپل فهرست‌های پخش هوشمند پیش‌فرض را در اپل موزیک اضافه کرده است تا به‌طور خودکار موسیقی‌های موجود در کتابخانه شمارا مرتب کند. علاوه بر 25 لیست پخش برتر، برنامه موسیقی موجود در دستگاه iOS شما همچنین دارای فهرست‌های پخش اخیراً پخش‌شده، اخیراً اضافه‌شده، موسیقی کلاسیک و موسیقی دهه 90 است که می‌تواند در موارد مختلف مفید باشد.

اگر میخواهید مقایسه کاملی بین اپل موزیک و اسپاتیفای انجام دهید میتوانید به مطلب مقایسه کامل بین  اپل موزیک و اسپاتیفای مراجعه کنید .

چگونگی دسترسی به لیست آهنگ های پخش شده در اپل موزیک

چگونگی دسترسی به لیست آهنگ های پخش شده در اپل موزیک

به‌طور مشابه، اگر با استفاده از iTunes در رایانه شخصی یا مک خود به اپل موزیک گوش می‌دهید، این فهرست‌های پخش هوشمند پیش‌فرض، ازجمله 25 مورد برتر بیشترین پخش‌شده، در برنامه دسکتاپ نیز در دسترس هستند.

جدا از این، اگر کتابخانه موسیقی iCloud را در آیفون یا آیپد خود فعال کرده باشید، این لیست‌های پخش در تمام دستگاه‌های دیگر اپل شما برای دسترسی سریع و آسان به آهنگ‌های مورد علاقه شما همگام می‌شوند، اگر تاکنون به اندازه کافی از اپل موزیک استفاده نکرده‌اید، سرویس استریم لیست پخش Replay ایجاد نمی‌کند. در عوض، از شما خواسته می‌شود که برگه Listen Now را برای چند توصیه برای شروع بررسی کنید.

قابل ذکر است که پخش کننده وب اپل موزیک به شما امکان می‌دهد جزئیات بیشتری را مشاهده کنید که برنامه فاقد آن است. این جزئیات شامل تعداد پخش برای هر آهنگ، تعداد پخش برای هنرمندان و آلبوم‌های شما و تعداد کل ساعت‌هایی است که برای پخش موسیقی اپل موزیک صرف کرده‌اید.

از ویژگی‌های خاص مجازیاتو و برتری آن از سایت‌های دیگر برخورداری این سایت از گارانتی هست از زمان خرید اشتراک تا هنگام پایان آن شما می‌توانید از گارانتی این سایت معتبر و دارای سابقه بالا بهره مند شوید. قیمت‌های فوق العاده مناسب و تحویل به موقع و سریع این سایت از دیگر مزیت‌های خرید از مجازیاتو هست که این امر باعث شده این سایت بسیار محبوب باشد و طرفداران زیادی داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.