درباره ما

مجازیاتو نام یک گروه است که از شهریور ماه ۹۹ شروع به فعالیت رسمی کرد. فعالیت وبسایت مجازیاتو عمدتا در زمینه ارائه و فروش اکانت های پریمیوم و محصولات مجازی در دسته های زیر میباشد:

فیلم و سریال
موسیقی
آموزشی
کاربردی
محصولاتی که در وبسایت مجازیاتو ارائه داده میشود دارای گارانتی ضمانت تا پایان روز اشتراک میباشد، به این معنی که در صورت به مشکل خوردن اکانت یا اشتراک خریداران، به آنها اکانت جایگزین داده میشود یا اشتراک آنها مجدد تمدید میشود.

اکثر محصولات اصلی وبسایت مجازیاتو بصورت کاملا قانونی تهیه میشوند، برخی از محصولات با متد هایی پریمیوم میشوند که هزینه کمتری برای ما و کاربر خواهد داشت و برخی محصولات نیز بصورت از پیش ساخته شده ارائه میشوند که در توضیحات هر محصول شرایط آن نیز ذکر شده است. برای مشاهده اطلاعات تماس با ما روی این لینک کلیک کنید.

 

اعتماد به مجازیاتو

برای این که به مجازیاتو اعتماد کنید میتوانید نمادهای اعتماد وب سایت را در فوتر مشاهده کنید و همچنین تمامی محصولات مجازیاتو تا آخرین روز اشتراک گارانتی میباشند و درصورت بروز هرمشکل برطرف خواهد شد و درصورت برطرف نشدن مشکل اکانت جایگزین خواهد شد .

همچنین پشتیبانان ما در ساعات کاری همیشه با شما همراه خواهند بود و در صورت بروز هرگونه مشکل آن را برطرف خواهند کرد .

در مجازیاتو سعی شده که خدمات و پشتیبانی ، در کنار قیمت مناسب ارائه شود تا کاربران بتوانند از بهترین کیفیت استفاده کنند . 

ماامیدواریم که درکنارشما همرهان همیشگی هرروز بهتر بشیم  .

kyuky-min

چگونگی ارتباط با مجازیاتو

برای مشاهده راه های ارتباطی مجازیاتو و متصل شدن به پشتیبان های ما روی دکمه تماس با ما کلیک کنید